Přejít na výpis diskuzí

Jitka Kocurová

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrozně podobná :-)

    co jsem přesvědčil mou krásnou kolegyni, že by se mnou mohla ztratit svůj čas, koukám vždy na pořady s J. kocurovou s otevřenými ústy. Je jí totiž strašně podobná. dokonce narozená v r. 1979. Bože snad si toho nikdo nevšimne!!! Škoda že už běhá zase s jiným :-)
  • golf na ...

    dnes to byl příjemný pohled na krásnou golfistku Jitku *14* těším se další setkání na golfu.
  • Jitka

    žádnej boháč, žádnej echt krasavec,prostě normální ješitnej chlap,ale přesto otázka zní, máš nějakého nynějšího přítele? Díky

    nic víc, nic míň *5*
  • jajaskn

    dotaz

    Je Jitka Kocurova nejak pribuzna s Radkou Kocurovou?
  • Krasavica Jitula

    Ahoj Jitko,ty jsi ta NEJ,NEJ,NEJ holka na celém svetě,miluji na tobě ůplně všechno.Pa a posílám miliony pusinek.Mar.
  • webelite

    BLAHOPŘÁNÍ

    Všechno NEJ ... beruško ... *14*

    *4*
  • ahoj

    ahoj jito jak se mas je se mam dobre.dlouho jsem te nevidela a mam jeste fotky kdyz jsme byly ne Kypru pamatujes tak cauves Helenka Čikošová
  • JITUŠKA

    jITKA je prostě ůžasná nádherná ženská *14* *14* *14*
  • Přísně tajné

    Ahoj Jitko,
    ani nevím, zda ti smím tikat. Dnes jsem měl tu čest s tebou natáčet nový pořad do televize a musím přiznat, že jsi mne velmi zaujala. Co jsem tě mohl poznat jen z televize a filmu, tak jsem si říkal, že budeš klasická modelka, co si nevidí na nos, ale dnes jsem zjistil, jak velmi jsem se mýlil. Nyní bych to chtěl uvést na pravou míru - jsi fajn holčina a opravdu jsem rád, že jsem měl tu čest tě poznat (i když nejblíž jen z jednoho metru a jen očima a ušima). Pro mne jsi vyšší liga a vím, že máš mnoho ctitelů a nikdy nemůžeš vědět, kdo je mezi nimi uchyl. Snad budu mít ještě šanci se ukázat ve tvém pořadu - nejdřív za měsíc. Nicméně, když by se země otočila vzhůru nohama a svět se zbláznil, klidně napiš... *4*
    Lukyn
  • Ahoj..:)

    Ahoj Jitule, s Marcínem jsem nakonec vydržela 4 roky, tenkrát jsem tě měla vyhledat,abych se na něho informovala.. Byl to pěkný lhář a podrazák.. Ted už je to naštěstí pryč.. mám nového přítele a jsem konečně štastná.:-) Napiš, jestli si chceš pokecat. Ahoj,Jana ..:-) Jinak se mi tvé fotky velice líbí!!
    • Re: Ahoj..:)

      Nazdar Jani ... *5*
      moc nerozumim, proc mas potrebu tady ventilovat dobu davno minulou ...
      pokud se dobre pamatuju, tak sem Te 4 roky zivil a satil ... kdyz sem Te sundal
      polonahou z tyce ... ses nakvartyrovala ke me ... *4*
      uz si nepamatujes, jak sem za Tebe resil dluhy za bydleni na Podoli ???

      odejit od rozdelaneho projektu, kdy mi tady nekde v supliku zbylo hafl erotickejch fotek
      a videii - stylem - ze mi volal Tvuj novej chabr ... si myslim, ze o PODRAZU Ty vis svy kocicko ...

      tak si pekne uzivej toho Tvyho stesti, no doufam, ze uz nezehlis u te babicky a nasla
      sis poradnou praci ... *5*
      packo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit