Přejít na výpis diskuzí

Jitka Smutná

OSOBNOST 25.2.2008 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravím se..."moc zklidňuje" *16*
  • Milá jitko,jsme téměř stejného věku,a píši Vám proto,že mě Vaše vystupování v seriálu "Cesty domů"moc zlidňuje.Ráda se dívám a je mně dobře,protože mně chybí plno krásných vlastností,které vaše role nám divákům nabízí.Určitě jste taková i v soukromém životě.Jedno vím jistě,že pokud bychom byli v jedné místnosti i s dalšími lidmi,tak bych prostě setrvala,protože z Vás to dobro vyzařuje a myslím,že i Vaše oči člověka pohladí.Tak měje plno krásných dní a budu se těšit na seriál.Marta *14* *14*
  • Jitka Smutná

    Paní Jitko,
    moc ráda bych Vám složila poklonu, jak Vám to teď sluší, jak jste krásná.Viděla jsem Vaše fotky a ještě před tím, než jsem si přečetla o tom, že jste zhubla,a že to je vlastně tím,tak jsem si říkala jakou jste prošla proměnou.Úžasná změna. Mohu se zeptat,jestli byste mi poradila,jak jste to dokázala?Děkuji a fandím./Mohu Vás poprosit, jestli byste mi napsala na e-mail?/Jitka
  • Hledám - důležité

    Dobrý den,
    nevím jestli je to ta nejlepší cesta, jak najít paní Jitku Smutnou, ale potřebovala bych na Vás kontakt, je to opravdu důležité.(Prosím napište mi na e-mail).
    Moc děkuji Cigánková H.
  • Hledám - dúležité

    Dobrý den,
    nevím jestli je to ta nejlepší cesta, jak najít paní Jitku Smutnou, ale potřebovala bych na Vás kontakt, je to opravdu důležité.(Prosím napište mi na e-amil).
    Moc děkuji Cigánková H.
  • loutkářská Chrudim

    Milá pani Jitko, nevím jak se vyjádřit nejlíp, ale snad se mi to podáří aspoń pár řádky na této stránce. Znala jsem Vás jen jako herečku a Vaše ,jak divadelní, tak televizní učiňkování mě naplňovalo klidem a zaručovalo kvalitní představení. Ovšem z pátka na sobotu v Chrudimi ,jsem Vás ještě poznala , sice jen jako tajný posluchač, jako výbornou zpěvačku.Vaše hudební produkce byla moc pěkná. Dnes jsem si na Vašich stránkách přečetla, že jste dříve zpívala folk, ale už jste toho nechala. Myslím si, že je to škoda a určitě by jste, aspoń občas, měla veřejně vystoupit. Ještě jednou upřímě děkuji za velice pěkný koncert. I náš pejsek pěkně poslouchal a nerušil. Zdravím a třeba příští rok zase v Chrudimi.Hanka
    Miléřová *3* *3*
  • Narozeniny

    Milá Jitko
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hlavně zdraví ať slouží a i to
    nějaké štěstíčko. *4* *4* *4*
    Jsme stejný ročník.
  • Pozdrav

    Milá paní Jitko,
    moc Vás zdravím. Moc ráda se dívám na filmy a seriály, kde hrajete. Prožila jsem s Vámi u obrazovky moc hezké chvíle, za které Vám děkuji. Vaše postavy jsou zahrané opravdově a ze srdce. Přeju Vám co nejvíc pěkných rolí a hodně zdraví, pohody a elánu v práci i v osobním životě. Zdraví Zdenka *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit