Přejít na výpis diskuzí

Jitka Smutná

OSOBNOST 25.2.2008 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • loutkářská Chrudim

    Milá pani Jitko, nevím jak se vyjádřit nejlíp, ale snad se mi to podáří aspoń pár řádky na této stránce. Znala jsem Vás jen jako herečku a Vaše ,jak divadelní, tak televizní učiňkování mě naplňovalo klidem a zaručovalo kvalitní představení. Ovšem z pátka na sobotu v Chrudimi ,jsem Vás ještě poznala , sice jen jako tajný posluchač, jako výbornou zpěvačku.Vaše hudební produkce byla moc pěkná. Dnes jsem si na Vašich stránkách přečetla, že jste dříve zpívala folk, ale už jste toho nechala. Myslím si, že je to škoda a určitě by jste, aspoń občas, měla veřejně vystoupit. Ještě jednou upřímě děkuji za velice pěkný koncert. I náš pejsek pěkně poslouchal a nerušil. Zdravím a třeba příští rok zase v Chrudimi.Hanka
    Miléřová *3* *3*
  • Pozdrav

    Milá paní Jitko,
    moc Vás zdravím. Moc ráda se dívám na filmy a seriály, kde hrajete. Prožila jsem s Vámi u obrazovky moc hezké chvíle, za které Vám děkuji. Vaše postavy jsou zahrané opravdově a ze srdce. Přeju Vám co nejvíc pěkných rolí a hodně zdraví, pohody a elánu v práci i v osobním životě. Zdraví Zdenka *4* *14*
  • Hledám - důležité

    Dobrý den,
    nevím jestli je to ta nejlepší cesta, jak najít paní Jitku Smutnou, ale potřebovala bych na Vás kontakt, je to opravdu důležité.(Prosím napište mi na e-mail).
    Moc děkuji Cigánková H.
  • Ahoj Jitko,moc tě já a celá rodina Strnadova zdravíme.Moje maminka žije v Domově pro seniory v Uhlířských Janovicích a moc by stála o to,pokud děláš takové ty zájezdy s tvým programem,jestli bys k nim mohla přijet?
    Vedení domova by tě samozřejmě oficiálně pozvalo.V minulosti tam byla
    např.Naďa Konvalinková se svým vystoupením.
    Mojí 87leté mamince by se moc líbilo pokud bys mohla přijet.
    pokud ne,mám tě od ní moc pozdravovat.

    Děkuju,měj se krásně Láďa Strnad tel.732 876 363
  • Milá jitko,jsme téměř stejného věku,a píši Vám proto,že mě Vaše vystupování v seriálu "Cesty domů"moc zlidňuje.Ráda se dívám a je mně dobře,protože mně chybí plno krásných vlastností,které vaše role nám divákům nabízí.Určitě jste taková i v soukromém životě.Jedno vím jistě,že pokud bychom byli v jedné místnosti i s dalšími lidmi,tak bych prostě setrvala,protože z Vás to dobro vyzařuje a myslím,že i Vaše oči člověka pohladí.Tak měje plno krásných dní a budu se těšit na seriál.Marta *14* *14*
  • Ahoj Jitko,dodatečně vše nejlepší k narozeninám.Mně je 6O dnes.Asi si mně podle jména nepamatuješ. Jmenovala jsem se Raymannová bydlela Na Folimance.Jako malé jsme si spolu hrály venku, jako větší už jen občas něco prohodily a ty jsi pak zmizela z Nuslí. Občas jsem tě nechala pozdravovat přes tvou maminku, když jsme se setkali na ulici.Když jsi se na chvíli vrátila do údolí, přišla moje Káťa pyšně ze školy že do třídy začal chodit tvůj syn. Děti věděly, že jsme se malé kamarádily a byly na to patřičně hrdé.Občas jsme se pozdravily na ulici a pak jsi opět z údolí odešla.Chci ti jen říct, že tvoje maminka na vás všechny byla moc pyšná, vždycky mi i mé mamce vyprávěla, jak jste všichni vystudovali a jak je na Vás hrdá.Sleduji tvou kariéru celý život a tak si někdy říkám, že by bylo fajn se s tebou setkat a zavzpomínat na namrzlou Oldřišku, kde jsme seděli na obrubě chodníku a ty jsi mně učila dělat ledové koule. To si pamatuji moc dobře, domů jsem přišla pěkně zmáčená a pozdě a byl tanec. Už tam nebydlím 10 let ale děti tam zůstaly a tak tam chodím a občas vzpomínám. Tak jsem si řekla, že když je nám těch 6O, že ti zkusím napsat. Tak teď by mně moc zajímalo jestli víš o koho jde.Ještě upřesním, že svého času jsem byla spolužačkou Jany Vrbické vedle z domu.Budu končit.Moc se mi líbí jak hraješ a co jsi dokázala. Pokud budeš mít chuť a trošku času dej vědět jestli se pamatuješ. Ahoj Hanka
  • Zapomněla jsem ti poslat kontakt. Je hanicka.stistko@centrum.cz
    Tak ahoj. Hanka
  • Dobrý den Jitko,
    i když si nejsem úplně jistá, že tyto příspěvky budete číst...
    ...i přesto bych Vám ráda popřála vše krásné k Vašim narozeninám, hlavně hodně štěstí a zdraví.
    A určitě dávám palec nahoru za Váš dokončený coming out, vím, jak je to těžké (také jsem si tím prošla) a proto to dokážu posoudit, jak to pro Vás muselo být těžké... *4*
    Mějte se krásně, s pozdravem,
    Simona
  • Vážená paní Smutná,
    11.4.2012 pořádáme koncert z díla A.Dvořáka v Praze. Rádi bychom Vás požádali o spolupráci - jednalo by se o několik ukázek z románu J.Škvoreckého o Dvořákovi. Ozvěte se nám, prosím, na adresu jjouza@volny.cz
    Děkuji Jan Jouza
  • Opravím se..."moc zklidňuje" *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit