Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

    No super! Každí tu o JoJo básni a pritom je taká namyslená! Ale to je na tom čudné, že je to moja obľúbená speváčka a aj ju zbieram! Mám veľkú zbierku jej foto. Jej fans mi píšte na hajekova.h@zoznam.sk
  • Pro angličanku

    Hele ty angličanko zajeď zpátky do Anglie a neurážej Čechy!My ti na nějaký anglický celebrity sereme!
  • vy blbci jojo je 14 let a chodi do skoly a neni sestrou britney!!! vim to na 99 procent protoze jsem anglicanka a mam 'tran..' a o ni teda vim tak vidim jak malo vite o anglickych celebrytach.
  • JOJO

    Je to hodně výborná zpěvačka ,fandím jí hodně moc!!!!!
  • caute všichni, kdo máte rádi JoJo!! Nemá tady někdo její mail??...kdyžtak napiste na :any.body@seznam.cz -kdyz mi ho napisete, budu vam velice vdecny
  • jojo je nej

    je uplně super, když stíhá studovat práva a ještě k tomu zpívat. Slyšela že je prý těhotná, ale tomu moc nevěřím. Je to pravda?
  • jojo

    jojo je hezká holka, ale ty drogy by opravdu brát nemusela!
  • jojo je vazne moc pekna. ale nejsem si jista jestli taky tak pekne zpiva!?!
  • JoJo možná dobře zpívá, ale je trapná, protože kdyby nebyla sestrou Britney Spears a necpali jí kvůli tomu tolik do předu tak jí nido nezná!!!
  • JOJO

    Já JOJO moc neznam a proto bych chtěla kdyby jste mi o ni mohl nekdo neco napsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit