Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potřebuju nutně sehnat CD JoJo jako dárek k narozeninám ale nikde není nemůže mi někdo poradit?
  • Někdy si o jojo myslím že ji fakt seslal bůh.Má r,n,b v krvi a navíc vypadá skvěle.Jen doufám že ji ta sláva nestoupne moc do hlavi....
  • Fajn Holčina
  • JOJO

    ja nevim ale zda se mi ze zas neni tak supr jak tady vsichni rikate me pride jako normalni holka kera ma akorat stesti jak vypada a bojim ze za chvili bude nastupkyni britney bohuzel....
  • JoJo

    byla nejlepší - je nejlepší a bude nejlepší!
  • Moooc suuuper

    Jojo je mlada talentovana zpevacka.Ma super hlas i super pisnicky.Doufam ze bude jeste dlouho zpivat a taky doufam ze ma hoooooodne priznivcu kteri ji poslouchaji.Ja rozhodne mezi ne patrim.Proste jojo je mooooc suuuper a taky doufam ze si zahraje v nejakem moooc suuuper filmecku,jak si preje.Mooooc ji fandim.svou celou karieru ma predsebou.Tak ji drzme vsichni palecky.je to jedna z mich nejoblibenejsich zpevacek.Jojo si moooc suuuper.
  • JoJo

    ?????????je to hezká holka?????????
  • Nogi

    JOJO je vazne skvela zpvevacka jeji hlas se mi opravdu moc libi.Uz jsem poslouchal jeji cd je super.pa...Nejvic se mi z zejiho alba libi pisnicka LEAVE.
  • jo Jojo... ta je fakt super!!!co já bych za to dala mít we 14ti takowej hlas jako wona...a ještě k tomu i dobře wypadá...někdo má holt štěstí no..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit