Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • né já nejsem naštvanej a omlouat se mi nemusíš sám sice nejsem ale sem rozumíš ne
  • sam rcite nejsi
  • ty maz nejakou spatnou naladuze jo tak se ti omlouvam
  • já sem taky vosamělej a koho to zajímá nebudu zpívat po celym městě že sem osamělej to bych byl asi padlej na hlavu
  • No tak je Akon osamělej koho to kčertu zajímá nemusí vo tom furt zpívat dyť je to jak ublbejch stačí když to zazpívá jednou a nevotravuje s tim polovinu světa
  • už prosím nemluv o svym exklukovy nebudu zazdívat že mi to neni dvákrát příjemný
  • No to je zajímavý u válečnejch filmů mě většinou bolí žaludek když dostane z kulometu 8 ran 1 dozad který sou mimochodem velký jako vořech a eště žije krvácí a eště nevim co tak mi příjemně teda neni
  • na zadnem koncerte jsem mjeste nebila le tam kde se stehuju tam sou uplne super koncerty u more . a valecne filmy to uz vubec ne ja u toho vzdicki usnu
  • sorry ja jsem sla spat akon lonely je mojeho exkluka oblibena pisnicka a tady mu skoro vsichni rikaji lonely
  • tak já už musim končit táta chce k počitači měj se tak třeba zase zejtra ale nevim kdy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit