Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jse, taky myslela ja vim ze me nemas rad to je jasny kdyz me naznas
  • jsi tam jeste
  • měl sem rok odklad a rád tě mam ale jako jenom kamarádku to spískal všechno petr řek sem mu že tě mam rád jako kámošku a von si v tý svi palici přebral trochu jinak a napsal to pod mim ménem
  • v kolik tu budes dneska
  • dneska jsem ho videla z klukem co jsem ho mela rada predtim jsou kamosi
  • jo asi me nemuzes mit rad kdyz me ani neznas
  • ven venku je super test z matiky mi dopadl spatne z francoustiny jeste nevim a jakto ze chodis do 8 a je ti 15
  • k.

    kam hodláš jít po škole
  • No hlavně Anglie je dost velká a navíc jsou všichni zvyklí dojíždět třeba do práce 100 kilometrů tady ne tady tak maximálně dvacet a tady takový problémy nejsou protože sme malá země a policajti by je hned čapli
  • hele toho si nevsimej to psal petr ze srandy ja ho zabiju
  • i love k
  • honzo prosimte but tady zitra kolem 5 protoze nebudu cely den cekat na tvuj dopis
  • nezkousela protoze nemam kredit ja totiz dostavam penize v sobotu a jachodim nakupovat v sobotu a ze skoly same sladkosti . takze musim pockat do soboty ale mozna ti zavolam z butky. ale mam takovy divny hlas jako debil a anglicki jako nejaka sladka holka (jestli vis co myslim) v cechaccch me to bavilo vic sami kamosi bydleli blizko a byla jsem oblibena v tride tady vubec ne akorat jsem nechodila kazdou sobotu nakupovat.
  • ty takove problemi nemas jo jak jsem byla mala tak jsme si se sestrenici rikaly ja chci aby po me kluci jeli jako blazni ja jsem jedina ktere se to splnilo ale uz se mi to moc nelibi jeste kdyz mam nervy a nekdo z auta na tebe krici a zastavi je tezke je zastavit
  • ty me fakt seres vzdicky jak prijdu tak uz napises nemam time jo j nemuzu chodit ven ale ja jsem sla k strejdovi a jak jsem sla domu tak tam sedeli 2 chlapi jeden na me sexy a druhi pusu a potom 2 cernosi jenen na me nice lady a pusu me uz to sere
  • tak já už zase nemam čas tak třeba zejtra kiss kiss
  • už se ě na to ptám nejmíň po třetí zkoušela si to moje tel. number
  • seš tam
  • hm pro mi to píšeš třikrát a já myslel že ven nechodíš když jsou tam ty uchyláci
  • tak ja mozna du ven tak za asi1 jo tak cau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit