Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi v 6 už tady nebudu
  • já tady o víkendu bohužel nebudu jedu pryč.
  • zitra v 5 a but na cas
  • ja MAM zivot dneska jsem nemohla jit nikam chtela jsem videt oba dva nesnasim moji mamku i tatku jsou to nehnusnejsi jake jsem ky videla
  • ses tam jest
  • tak se nezlob
  • fakt se omlouvám že sem neměl time
  • sorry fakt sem neměl čas promiň a to co tady píšeš je to docela zajímavý rád poslouchám ty vaše ženský problémy docela mě to baví já bych ti to napsal zas ty moje problémy ale holky se se mnou moc nebavěj nevim proč je to divný ty seš jediná holka z kterou se bavim
  • ty me seres nikdy tu nejsi na cas ja tady nebudu cekat
  • ses tam jA POTOM CHCI JIT Ven
  • dneska jsme delaloi test z angliny bylo to na 1 stranu lehke a na druhe byly tezke oazky.ses tam
  • sorry urcite te to vubec nezajima ja uz jsem takova
  • ja uz radsi nechci se zabouchnout do kulka protoze dnska v parku byl muj milacek aprisli tam 2 anglicanky uplne slapky chodili za kazdim klukem a on ses s ni myslim vyspal je to fakt hruza ale byl tam 1 co je takovy myli a on na me cau a potom na me porad dival ma dobrej vkus (hip hop) a umi hrat fotbal . ja se snazila mluvit s moji laskou a potom jak uz jsem sla tak sel zrovna zase hrat tak mu rikam ty neumiz zdravit a on tys mi taky nerekla cau a ja ze jo a on se na me usmal a pak jsem sla domu
  • cože já myslel že je to všude stejný
  • ty se mas uz budete myt prazniny a ja jeste asi tak 3 tydny
  • tak jo a neurazila jsem se
  • tak já už musim sypat zejtra odevzdáváme učebnice tak si to musim připravit pak přijde táta a odežene mě od toho tak třeba zejtra po 6 mam krožuek kiss kiss
  • proboha neuraž se zato co sem ti teď napsal
  • mam tě rád ale zatim jenom jako kamarádku až tě poznám tak to třeba bude jiný né že bych s tebou chtěl hned chodit ale ...
  • ses tam jeste ja musim uklidit a potom jdu ven

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit