Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i když mě to taky vaadí že se stěhuješ když tak mi dej vědět
  • Vobčas se to hold posere co s tim naděláš já ti s tim asi těžko pomůžu
  • Vlastně tady nebudu14 dní což mě dost vadí a ty nebudeš chodit do stejný školy?
  • dneska jsem snim byla venku dali jsme si takovou malou pusu .a je na me hodny je mi strasne lito ze musim se stehovat. tak dlouho jsem cekala nez spoolu budem chodit a kdyz uz s nim chodim tak musim odjed to neni fer
  • Kde seš já tady aasi za chvíly nebudu no jo chápu tvůj kluk je mi to jasný jenom sem ti chtěl říct že tady celej příští tejden nebudu ale psát sem můžeš já sy to pak přečtu a odepíšu ti ještě se dneska ozvy já sem tady do neděle ráno pak už ne.
  • tak jestli to neni jistý tak bych to nechal plavat a neřešil to, zatim
  • tvoje problémy bych chtěl mít teda v životě by mě nenapadlo že mi budeš psát jestli se chceš s nim líbat nebo ne to mi ještě nikdo nenapsal.
  • co myslis jestli budu chodi di stejny skoly,jo a pocitac budu myt a jeste nevim jestli se stehuju
  • bavim ale ted mam v hlave jenom mojeho klka dneska se chtel libat a ja nemohla ale skusim to zitra. to je hruza co si o me misli
  • nebo už se semnou nebavíš?
  • kde seš ty poslední dobou nemáš moc time kdy se budete stěhovat abych byl připraven že tady nebudeš budeš chodit do tý samí školy nebo ne jestli jo tak je to celkem v pohodě ne
  • no to doufám mě už začaly prázdniny sem pěkně naštvanej protože debilní matikář nám dal na prázdniny ůkoly nejradši bych ho sejmul to mě tak sere
  • pocitac mozna jeste budu myt
  • ty se máš ty máš kluka já bych chtěl mít holku ale teoreticky chodim z jojo ale jenom teoreticky prakticky fakt ne
  • čoveče ty by di pořád brečela musíš bojovat
  • proč dofám že budeš mít ještě počítač aby sme si mohli dopisovat
  • jasne a ja se asi budu stehovat k mori me se chce brecey
  • k.

    no vidiš miluješ ho hodně hm asi blbá otázka to je jasný že jo.
  • dneska jsme spolu sli ze skoly
  • No vidíš já sem ti řikal že se to povede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit