Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já sem taky vosamělej a koho to zajímá nebudu zpívat po celym městě že sem osamělej to bych byl asi padlej na hlavu
  • No tak je Akon osamělej koho to kčertu zajímá nemusí vo tom furt zpívat dyť je to jak ublbejch stačí když to zazpívá jednou a nevotravuje s tim polovinu světa
  • už prosím nemluv o svym exklukovy nebudu zazdívat že mi to neni dvákrát příjemný
  • No to je zajímavý u válečnejch filmů mě většinou bolí žaludek když dostane z kulometu 8 ran 1 dozad který sou mimochodem velký jako vořech a eště žije krvácí a eště nevim co tak mi příjemně teda neni
  • na zadnem koncerte jsem mjeste nebila le tam kde se stehuju tam sou uplne super koncerty u more . a valecne filmy to uz vubec ne ja u toho vzdicki usnu
  • sorry ja jsem sla spat akon lonely je mojeho exkluka oblibena pisnicka a tady mu skoro vsichni rikaji lonely
  • tak já už musim končit táta chce k počitači měj se tak třeba zase zejtra ale nevim kdy
  • Nejdřív mi napíšeš že tady seš a pak tady nejseš
  • tak sakra kde seš já se tady nudim
  • líbí se ti Eminem teď se slyšel eminema a 50cent Like toy soldiers
  • háló já se nudim
  • Já tady budu asi do půl 6
  • Znáš Akona a jeho Lonely
  • Byla si někdy na nějakym hudebnim koncertu?
  • Viděla si někdy válečný filmy ty já doporučuju tobě se asi spíš vůbec nelíběj ale mě se líbí Saving private Ryan nebo Band of Brothers to je bomba film nebo se mi eště líbí Enemy an the gates to je taky super ale tobě se to asi moc líbit nebude
  • seš tam já tady sem a waituju
  • teď mi přišlo na mobil že můžu dostávat zprávy ze zahraničí tak sem ti zkusil napsat takovou blbost nevim jestli to funguje
  • tak tu neznám k nám se hity dostávaj dost dlouho jsme taková malá chudá země vy se máte vy nemáte na prazdniny ůkoly tomu učitely bych nejradši podřezal hrdlo blbcovy jednomu čuran to je zasranej zkazil mi celý prázdniny hovado
  • a uz konecne praznoiny
  • zitra je posledn9o den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit