Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nenud se a pis jsem tady
  • ja sem tady taky tu pisnicku znam dost dlouho je to pecka ale me se libi vic just a lil bit
  • Dneska budu asi celej den doma to bude nuda
  • už si zkoušela to moje číslo
  • už si slyšela tu písníčku od 50cent a The Game Hey it or love it nevim jak se to píše vypadlo mi to ale je hustá
  • nechodi se mnou ale jak se to d rict se mnou je treba v sobotu a v nedeli ale uz na ne hpo seru
  • tak von je to čech jo tak to sem nečekal tak jestli se takhle češi chovají k holkám tak to je teda moc pěkný to nám tam dělá moc pěknou pověst to ti teda řeknu.
  • To věřim že máš strach jestli to de tak bych se co možná nejvíc vyhýbal městské dopravě ale myslim že tobě to nehrozí protože nebydlíš v londýně a to ten kluk stebou chodí nebo nechodí když se k tobě chová blbě
  • no tten utok mam docela strach
  • on je cech
  • haló seš tam já sem nemocnej takže tady moc nebudu ale přece jenom jo naučila si svýho kluka česky.
  • Nazdar už sem zase zpátky tak co jak se vede už máte prázdniny co teroristickej útok dobrý?
  • on je prazninach
  • ahoj jak se mas ja bych potreboval mluvit s honzou prosim diky
  • zase spolu chodime
  • asi mi dneska dal kopacky ale nevim ti na 100 procemt
  • znamena to pusa pusa ale to ti ja nemuzu psar=t muj kluk bi zarlil
  • tak já za chvíly odjíždím 14 dní tady nebudu tak sem když tak něco napiš tak se měj kiss kiss sice nevim co to znamená ale líbí se mi to čau.
  • protože tady nějakej ten tejden nebudeš a piš sem prosimtě víc mě internet už moc nebaví já vim ty máš jiný zaležitosti s klukem ale prosím.
  • proc to tobe vadi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit