Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ses tam
  • Co budu chtít zabít?
  • tak ja bych bez tance nemoha snad zit tancuju kazdy den
  • urcite me ze to budes chtit snad zabit
  • No to si dobrá teď sem si ho pouštěl a žasnu jak je pohyblivá kam se naní hrabu
  • ja asi preberu tanec jojo s pisnicky not that kinda girl
  • kde ses
  • Já netancuju moc mě to neba líbí se mi to ale neba
  • ses tam jeste
  • a ty jak tancujes
  • rnb neco jako no proste jako cernoski nebo jako shakiraatd..
  • konecne
  • Co tancuješ rep, hip hop nebo klasiku
  • To máš blbý já ven moc nechodim co nejhoršího tady můžu potkat tak jsou akorát cikáni ktrý sou momochodem stašně vlezlý ale ty místa kde se vyskytujou tak tam já nelezu
  • h

    tak napis neco nebo za chvili do asi tancovat protoze uz se nudim
  • dneska jsem nesla do skly
  • az tam budes napis neco
  • vim ze tady jeste nejsi ale stejne neco napisu ty se ma muzes si chodit ven a ja ne to neni fer ja totiz nemuzu chodit va=en protoze v moji ulici jsou samy uchilaci aporad na me cumi a nedaji pokoj oni si totiz mysli ze mi je 16 17 . a mamka si toho vsima ze po me porad cumi . tak me nepustuje ven . ted vypadam presne jak jsem chtela vlasy trochu dlouhe postava normalka a hlavne jsem opalena me se totiz nelibi bt hodne svetla pred 2 rokama jak jsem byla v cz tak sem sla k vode v nejvetsim vedru ven a prisla jsem domu dost cerna a mamka trosku nadavala ale me se to libi i kdyz uz jsem hhhhhodneopalena to jsi me mel videt pred 3 rokama tak az priste az tam budes
  • tak cu a mej se krasne a vis vubec co to vlastne znamena t kiss kiss
  • No tak dneska už se asi neuvidíme jedeme totiž pryč a přes víkend nejsem doma bohužel jo a víš co se mi líbí na Anglii že tam máte ty černý taxiky (auta) a tu věž jak sou na ní ty hodiny nevim jak se to menuje tak hezkej víkend měj se v neděli nebo v pondělí se ozvu spíš v pondělí a jak ty říkáš (kiss kiss)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit