Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zitra samozdrejme ve 3 nejsem doma az v 5 na vase hodiny tk pro zatim(kiss kiss)
  • jasně
  • k.

    Dneska už se bohužel neozvu musím letět tak zase zejtra doufám že budeš zejtra ve 3 doma já jo když tak se ozvy a zkus to moje tel. číslo třeba ti ti pude měj se i love you samozřejmě jako kamarádku. doufám že tě to neurazí čau
  • h

    nemam proc byt nasrana a ti se priste ozvi
  • k.

    seš tam ozvi se prosim
  • už sem se bál že si se urazila
  • No super seš tam
  • nevim mozna jo a bvim se s tebou
  • chtěl bych tě někdy potkat šlo by to
  • Jen ti chci říct že jestli se se mnou už nechceš bavit tak to chápu ale celkem mě to mrzí a když tak se někdy ozvi odepiš.
  • k.

    doufám že si se nenaštvala že jsem se neozval promiň nějak nebyl time já když mám čas tak se ti vždycky ozvu slibuju
  • k.

    nazdar jak se vede nevim proč bych se ti neměl ozívat filip řek to co je pravda a chtěl sem ti říct že v úterý a čtvrtek od 3hod. do 6hod. mám modelářský kroužek takže nejsem k dyspozici odepiš
  • h

    ozvi se prosim nekdy
  • rekni mu ze nejsem vubec nasrana a at mi napise . ze to neni zadna ostuda nebo neco . honzo napis prosim
  • a co ted kde je honza
  • ahoj lidi jen chci říct že tady s honzou přes víkend nebudeme jedeme pryč.
  • h

    chtela jsem jen rict ze mi to neva n ze uz se tady neukazes
  • nevim co ale ted jsi jdu pujcit film
  • kdyz tak odepis
  • ty chces vedet co mi otobe rikal je to tajny ale... no dobre je to pro nej novinka ze si pise znekym kdo je z ANGLIE no nic on mi schvalne rikal at tam nechodim protoze na tebe ZARLY hele nic proti ale az se bude vymlouvat no sama uvidis ale on je docela pohodovej tak jo ja sem raci nebudu uz chodit ABY TO HONZOVI NEVADILO !!!!!! (zmetku) to bylo na honzu Cau me prave jmeno filip

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit