Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maja maja

    Hele tady ten rok vyjde JoJo album All I Want Is Everything takže máme se na co těšit a taky mixtape které se jmenuje Can´t take that awa from me takže bomba a na tomhle album maj bejt taneční songy já se už nemůžu dočkat v srpnu vyjde JoJo první singl z tohoto alba *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • Filmografie

    Ještě hrála ve filmu Rodinná dovolená a jiné katastrofy *3*
  • 22kristyl

    JoJo

    Zpívá fakt krásně *4* Škoda,že není více slavná,má fakt úžasnej hlas :) veliký talent<3
  • Hraje

    ještě hraje ve filmu Rodinná dovolená a jiné neštěstí. Postavu Cassie Munroové
    • britney-selena

      Re: Hraje

      Včera jsem se na to koukala.
      Super film. *4*
    • kikiss11

      Re: Hraje

      Jj v sobotu to dávají v 8 na nově.:)
      • zanessa2333

        Re: Re: Hraje

        se budu dívat *14*
  • t

    jeste hrala ve filmu opravdovy pribeh holywodske hvezdicky super film:)
  • JoJo a Ja

    Ahojte:)...Volám sa Dominika a mám 13 rokov som narodená ako JoJo 20.12.1996 no JoJo sa narodila v roku 1990. Milujem kone,spev tak ako aj JoJo. Veľmi sa na seba podobáme a máme toho veľa spločné. Je to moja naj speváčka už vela rokov. Je to až neuveriteľné ako sa na ňu podobám a že robíme to isté..Fúúúha *3*
    • Re: JoJo a Ja

      tak to jsi asi stastna ze ??
  • maja-maja

    Jojo mělo vyjít minulý rok album protože měla problémy s nahrávací společností.A proto by mělo vyjít tento rok a myslím že je celkem dobrý.A doufám že se jí povede novej a lepší comeback než dřív.Protože Jojo je nejlepší mladá RnB zpěvačka co znám a hrozně moc se mi líbí od ní pisnička Leave (Get Out) když jí bylo teprve 13 let. *4* *4* *4*
    • kikiss11

      Re: maja-maja

      Jj je super zpěvačka ale mohla by být slavnější=(Moooots jí držím palečky=) *14*
  • Too Little Too Late

    Je to moooc krásná píseň!!! *14* !!!! *14* !!!! *14* !!
  • kikiss11

    JoJo

    Je skvělá!!! *14* Doma mám její CD a moooc se mi líbí!!!! *14* Škode že není tak slavná *9*
    • kikiss11

      Re: JoJo

      Jmenuje se Jojo VIP EDITON a jsou tam 2 CD a ještě nějaká videa *14* *14*
      • zanessa2333

        Re: Re: JoJo

        já to mám takyyyy *14*
  • 3 filmy do filmografie!

    a to jsou jen tři filmy co natočila a vim o nich no 100% jich mam víc než oni *13* ve Filmografii nevíte nikdo jak to tam dát?*7*
    1.Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky
    2008
    2.Aquamarine 2006
    3. Rodinná dovolená a jiná neštěstí 2006
    • Re: 3 filmy do filmografie!

      jj opravdový příběh holywoodské hvězdičky je super film :-D *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit