Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nádherná,

    ta její pusinečka a zpívá taky hezky *14*
  • hilaryduff1997

    Všechno nej!

    Všechno nejlepší. *3*
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    K Tvým dnešním narozkám Ti přeji vše nejlepší! Ať se Ti daří ve všem, co budeš dělat! *4* *3*
  • twilight.girl

    Vše nejlepší

    Dneska slaví narozeniny! Všechno nejlepší
  • vininka

    ...

    mám ráda písničku too little too late a obdivuju jak to vyzpívá a ted sem ještě koukla na video kde to zpívá naživo a fakt to vyzpívá....
    • z.u.z.k.a

      Re: ...

      jj taky ji miluju tu pisnicku!! *14*
  • vininka

    ...

    mám ráda písničku too little too late a obdivuju jak to vyzpívá a ted sem ještě koukla na video kde to zpívá naživo a fakt to vyzpívá....
  • martinqa007

    sUPER

    JoJo je ta nej zpěvačka,jenže ji moc lidí nezná,chci jí dotat trochu víš,protože si to zasloužíí.moc mocinky moc. *3* *3* *3* *3* *3*
  • JoJo

    JoJo je skvělá,má nádhernej hlas,je hezká a ještě umí hrát *5* ... dobrej je film Opravdový příběh Hollywoodské hvězdičky,puste si to,fakt je pěknej *4*
    • jana291995

      Re: JoJo

      mně se hrozně líbí písnička o tom fotbalistovi,ted nevím název!!little too late nebo něco takovýho!!mám to v telefonu..je to nádherný ploužáček!! *14*
  • mr.x-neon

    forum

    čau fanouši JoJo , podte na forum na serveru lide.cz , na forum se dostanete pomocí odkazu


    http://forum.lide.cz/forum.fc gi?akce=forum_data&forum_ID=83198&a uth=


    nebo do diskuze napište

    Joanna 'JoJo' Levesque
    • Re: forum

      na ten příspěvek jsem šla a stejně je to nějaká restaurace takže tam nikdo nechoďte je to zbytečný
  • hilarynka125

    pisnička

    a nebo jestli ji chcete poslat na icq moje je 380137656 tak čusky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit