Přejít na výpis diskuzí

Joanne Rowling

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rft

    Harry Potter mě bavil ze všech knížek který jsem kdy četla nejvíc!
    Miluju to číst!
  • Štastná to žena

    Štastná to žena geniální představivostí si napsalo o slávu a nezměrné bohatství jen slabomyslní ji toho mohou závidět.Každý máme možnost vyniknout ikdyž je pravdou že v západních zemích vlivem světového jazyku je tato šance markantně větší.Jak obrazně tvrdím Kdyby Petr Kotvald žil v Anglii byl by dnes světovou hvězdou a Gejzír by znal celý svět jenže Petr žije v Čechách a tak se úspech Kotvaldův nemůže rovnat spisovatelce Rowlingové.Mějte se a smějte se život není o závisti...
  • Děvkáá

    Zmrdka a slapka
    • Re: Děvkáá

      K takovým zakomplexovaným idiotům, kteří sami nikdy ničeho nedosáhli, nemá cenu mluvit. Jestliže jediné, co do příspěvku dokážeš napsat, jsou slova zmrdka, šlapka, dále pak jako titulek děvka, jako autor příspěvku čubka a místo emailu vyplodit veledílo "největšího a nejprimitivnějšího hovada" Kurva@kokot.cz, mluví to za vše. Tobě zjevně dělá problémy napsat jakékoliv slovo, natož smyslupnou větu nebo dokonce knihu, tak závidíš Rowlingové a dost možná i ostatním, že měli to umění a štěstí, aby je poznal celý svět. Ty na sebe kromě příspěvků zmíněného charakteru nemáš čím upozornit. Oproti Rowlingové jsi nula. *1*
      • Re: Re: Děvkáá

        souhlasim s Jardou *15* a zamysli se dokud máš ještě čas, jestli ho vůbec ještě máš....
  • Povídka

    nevíte někdo něco blišího o povídce kterou rowlingová napsala až po relikviích a je to tom jak to bylo dřív, 3 roky před narozením harrym prosim?...docela ráda bych si jí přečetla...
  • báječné

    Je to báječné, to co dokázala napsat a vyslat do světa. Je to úžasná osobnost a beru si ji za vzor. *14*
  • mno jo...

    no......... každopádně je to skvělá spisovatelka-harry potter se jí fakt povedl,uvidíme jestli dokáže psát víc takhle pěkných knížek...fakt jsem ráda, že něco takového napsala. *4*
  • můj pohled na fantasi

    fantasi se mi líbí hlavně proto,že čtu o něčem co nikdy nezažiju.nevím,ale někdy mě nudí číst zamilovaný romány,když sem sama zamilovaná a prožívám až na vyjímky podobný věci jako ta hrdinka...u fantasi je to jinný.mimochodem-harry potter je jedna z nejlepších knížek co sem kdy četla...myslím dokonce, že jedna znejlepších knížek vůbec... *4*
  • dík

    Dík za Harryho Pottera *5*
  • Je to výborná spisovatelka!!!! *3* *4* *3* *4*
  • můra!

    ani neví kde čechy sou, ale stejně má blbí kecy. to ani nemluvím vo tom, že vo těch sí´tových lůžkach ani nic nevěděla! *8* *5* *5* *9*
    • Re: můra!

      Notááááááááááááák !!!!! *7* dyt je to vyborná spisovatelka co proti ní máš ? *9* *9* *3*
      • Re: Re: můra!

        jo jeto dobrá spisovatelka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: můra!

      No a? *13* *13* *13* *13* *13* Shakespeare umístil čechy k Baltskýmu moři no a co? Taky mu kvůli tomu nikdo nenadává. A ona vyjádřila svuj názor na lůžka. Upřímnost je pěkná věc
    • Re: můra!

      *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit