Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si to tam přítě napiš když už chceš pindat!!
  • To ty bys mu spis musela jeste priplatit..:)A priste si precti komu jsou ty komentare adresovany, at tech trapasu nemas na ucte vic!
  • Vypada to, ze nase Katynce se jen tak nekdo nelibi..:)Ale kdyby ti rekl, ze ti zaplati, tak mu do postele skocis, co!?Herec je perfektni a vypada nadherne...!
  • Kat:ty toho tak víš pochybuju že sho vyděla naživo jen chceš někomu nadávat!!krávo
  • je perfektní a užasně vymakanej já ho miluju
  • ***

    No teda nevím jak v LA, ale ve filmu na mě působí velmi...velmi... MAGICKY! :))) Tys ho viděla naživo? Řekni něco bližšího! :)
  • jsi trochu pothla, ne? ve skutecnosti neni vubec tak hezkej, v LA v restauraci se choval spis jako cune, nez nejakej idol
  • já ho miluju, miluju,miluju!!!!
  • Clay pigeons

    Clay pigeons byl na primě? To si děláš srandu, tak to si jdu hodit, protože já shánim ty jeho starší filmy a ticho po pěšině. Na netu nejsou ani k sehnání originály, jsem se i rozhodla si udělati sbírku a nemůžu se k tomu dostat. Bože, co budu dělat. Pokud byste našli nějakou adresu, kde by to bylo k sehnání, tak ji sem prosím napištë a já si to koupím. *9*
  • Re:filmy

    film Clay Pigeons byl 17.1.2006 na primě . asi tak ve 2 ráno. *3*
    • Re: Re:filmy

      fakt!?to je na piču jako jsem to neviděla kuva *8* *9* *10*
      • Re:filmy

        ale hodně filmu už neni k sehnani *10*
        • Re: Re:filmy

          No ja vím a dost mě to smolí no....ale není možne aby to někde nebylo *13* ....no tak jinak co nového?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit