Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nas tu je maličko:(

    no holčiny chtělo by to nový posily:)tak když tu budete tak jsem něco napište jo?děkuju ahojki všechny! *3*
  • ...

    no tak s kým jako chodí, tak to sem ještě nezjistila, ale já to brzo zjistím *3*
  • nevím...:(

    no to by mě taky zajímalo jestli přijede!!!!no a nějake novinky o něm? s kým chodí.....atd? *3*
  • ...

    ahoj, nevíte jestli Joaquin nepřijede někdy k nám do ČR?
  • j.p.

    no holky tak ja tu chodím často ale vy zaostavate třeba v 11 a 12 měsíci tu nikdo jiny nepsal *9* tak doufam že to změníte!jinak jsem chtěla jenom říct že mě taky smolí že nejdou sehnat ty starší filmy ale na netu by to mělo určitě byt....jsem se ale nedívala tak nevím jistě...no jinak přidejte nějake FOTEČKY PROSÍM...mě to nejde...rádo jak budeš mít čas tak to zkus!!!!dík tak ahoj všechny !!!! *3* *4*
  • Filmy

    Hrozně mě štve, že nejsou k sehnání jeho starší filmy, např. Výmysly Abbotových, Clay Pigeons atd. Ach jo, co budu dělat? Já ho miluju *9* *9*
  • ****

    Že já píšu ale jako prase, co *5*
  • Božský Phoenix

    Joquin prostě nemá chybu. Je tak charismatický a ta jizva na horním rtu ho dělá ještě krásnějším, nemyslíte? A navíc bezvadně hraje a ještě k tomu umí zpívat (Walk the line). Myslím, že to nebylo fér, že nedostatl za tuto roli Oskara. A taky by toho na netu mohlo být o něm mnoehm více (i na zahraničních stránkách). Je absolutně top *14*
  • téma

    Tak někdo něco nahoďte, ať se máme o čem bavit, jestli tu vůbec někdo chodí. Jo existuje vůbec u nás nějaký jeho fanclub?
  • vymazali příspěvky!!!

    no to je nemožný!jako to tu mame znovu psat jak je skvělej herec atd?!no jako to je hrozne... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit