Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Interviews

    Film We Own The Night bude mít premiéru v ČR 7.2.
    Nevím, jestli se sem můžou posílat linky, ale na youtube je pár dobrejch interview s Joaquinem:
    http://www.youtube.com/ watch?v=Ds6_Kta7akA
    http://www.you tube.com/watch?v=MdrNBb6FYO0&featur e=related
    http://www.youtube.com/w atch?v=g_NP2J2WZg4&feature=related
  • Re:

    Někde jsem četla, že žije v pronajatém apartmá v New Yorku v domě, kde žije i jeho sestra, Cassey Affleck a nějaký režisér, co režíroval Vesnici a Znamení. V Los Angeles by měl mít jen zastupující agenturu, takže tam asi ne.
  • Re: Re: roštep

    pokud je to rozštěp, tak rozštěp rtu. Rozštěp patra není na první pohled viditelný. Zdá se, že se jedná o neúplný nebo naznačený rozštěp. Ale i ten se musí operovat. A pokud je to rozštěp, pak plastický chirurg odvedl vynikající práci. Škoda jen, že tato vrozená vývojová vada je dědičná...
  • Kitten

    Tak tomu říkám chlap! Joaquin je naprosto nejúžasnější *14* I když bych si to hned s tou jeho přítelkyní vyměnila, tak mu s ní přeju hodně štěstí. Zaslouží si to strašně moc! Má obrovský charisma a je tak opravdovej...
  • :)

    Lidi tak v pátek na Nově hraje Gladiátor...já vím že všichni jste ho už asi viděli ale i přesto ...těším se na ten film uplně nejvíc , protože ten hereckej výkon všech je uplně fantastickej :) *3* *5*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Re: Joaquin

    souhlasim s tebou......
  • Re: ....

    jj mam ty yo ....no jsem to nějak poto ....tady je moje nový 369609656!!!!pls přidej si mě at pokecame :-D
  • Joaquin

    Joaquin je skvely herec a ma uzasne charisma.jenom by mohl projevit lepsi vkus pri vybirani tech svych anorektickych bab,nebo budu muset zhubnout *1* P.S. od te doby,co jsem ho videla,miluju kluky s takovym roštepem jako ma on-je to desne sexy *14*
  • ....

    Ahoooj Janulko,ty máš nový icq?kdyztak mi napis pls dekuju....jinak zdravím všechny věrný fanynky:-)))) *1* *1* *4* *4* *3* *15*
  • ...

    Wau,teda,že sem těch lidí ale píše... *16*
  • Re: roštep

    Ahoj, jo, prej to má už od porodu, takže asi naštěstí nedodělanej roštěp *4*
  • roštep

    Ahoj holky, dívam se, že máte přehled! Nevíte, jestli má tu jizvu opravdu od roštěpu rtu nedo patra???
  • dalsi film

    We Own the Night (2007)
  • ......

    *9* Já mu tu holku asi pojedu vymluvit!!Ne,kecám,přeju mu to i když bych ho nejradši měla jen a jen pro sebe je tak skvělej a nádhernej a výbornej herec,že to snad ani dál nejde... *14* *14* a souhlasim s tou slečnou co tu psala,že by ho nejradši olíbala a bůhví co...Jo,to já bych toho taky využila,mít ho doma na gauči *3* *1*
  • souhlas

    *3* jjjj fakt dobrý film,souhlasím *4* walk the line *14*
  • jjj

    A jedna otazecka nevite nahodou kde bydli ja nasla ze v New Yorku a pak zase ze v L.A.

    Bydlim ten v USA a kvuli nemu se klidne prestehuju:-D *3*
  • jjj

    Mile obdivovatelky,

    nejenze skvele vypada ale ma i bozi hlas.....rozhodne doporucuji Walk The Line v anglictine. A navic ty pisnicky i pry zpivat.



    *14*
  • já ho žeru

    ja ho upe nejvíc žeru jen když se na něj podívám na nějaký fotce *14* uaaaa, představte si, kdybyste ho měli jen pro sebe!!já bych ho asi olíbala!!a dalši,dalsí věci!!z něj prostě nemůžu, je nejkrásnější *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj

    Já z toho rozčarování zapomela pozdravit *8* AHOJ.Tak on ma babu??? *9* Skoda,ale mate pravdu,ze by uz mohl pustit koreny *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší