Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: filmy

    kde ty filmy berete v ajině??????????????? *7* *10* *9*
  • Volte Walk the line na Seznamu!!

    Ahoj,
    jestli chcete Joaquina podpořit, tak hlasujte pro Walk The Line na Seznamu. Tady je link. Díky.

    http://www.novinky.cz/10/ 76/53.html
  • *****

    Nevíte náhodou s kým teď chodí? Já sem něco zaslechla Eva Mendes a nebo Katie Parfet - taková hnusná blondýna modelka. Viděla sem fotku na americkém webu, jak ¨jde s nějakou blond holkou, hubená (ty prsa taky byly nějaký divně hubený pod tím vytahaným svetrem). Poslední zaručená byla ta Topaz Page-Green, s tou teda chodil docela dlouho, co
  • top 10

    No, tak jak to sleduju, tak nám ten náš Phoenix hezky stoupá v TOP 10 OSOBNOSTI, ještě před pár dny měl jen 445 návštěv a teď je to už skoro 1000. Jen tak dál *3* *14* *3*
  • Re: Re: Re: filmy

    *14* NO teda hlavně v Yards!!! *14* *5* *4*
  • Re: Re: filmy

    No jasně. Koťátko mluví krásně. Člověk mu rozumí jedna báseň.
  • Re: filmy

    ješiš já mam TDF i Yards v ajině a pohodičkáááá nej je si pustit aspoň ty anglický titulky a rozumíte všemu!!! *14* Čágo šílenci *5*
  • nové fotky

    vůbec mi nejdou přidat fotky *16*
  • premiéry

    Zatím o těch premiérách nevím nic, ale pravidelně to sleduji a na amerických stránkách je toho čím dál tím více, takže snad to dorazí i k nám co nejdříve. *3*
  • Premiéry

    Nazdárek, nevite kdy u nás mají mít premiéru Joaquinovy nový filmy Reservation Road a We Own The Night ??????? *4*
  • filmy

    Tak ty starší filmy jsem našla na internetový burze ebay, dokonce jich tam měli několik a i na DVD, což by bylo skvělý. Jenže ty ceny za poštovný jsou vražedný a pochybuji o tom, že tam budou alespoň český titulky. To je teda smůla. *9* *9*
  • Filmy

    Ahojky, prosím nevíte nějakou internetovou adresu, kde by se daly sehnat jeho starší filmy: Zemřít pro, Clay Pigeons, Inventing The Abbots atd? Vůbec to nemůžu nikde sehnat a jsem z toho zničená. *9* *8* Já ho miluju *14*
  • ...

    holky nevíte už konečně o nějaké zaručeně pravé adrese, nebo mailu na Joaquina? A vůbec, jestli někdy odepsal? *7*
  • ...

    Nevíte už konečně někdo o nějaké zaručeně pravé adrese na Joaquina? A vůbec už někomu odepsal? *7*
  • *1* *1*
  • no ahojte je to na ch... mě nejde ukladat fotka a předtím mi to šlo a nejde mi ani hlasovat!mi to museli jaksi zablokovat či co......:(mam blbou naladu!!!! *8* *8* *9*
  • Ahojky Jani,diky uz staci aby sis me zaregistrovala.Tak zatim *3* *1* *4*
  • radka

    raduš ja mam nove icq:407068943 tak mi napiš jo??? papa *3* *1*
  • ale tady nikdo není proti Johnnymu!!!!jen chceme aby Joaquin měl tolik fotak jako on ,tolik hlasů,a taky byl v top 5!a top 10 osobností!!!ja proti němu nic nemam a dneska jsem pro něj hlasovala tak zitra tu možna bude jeho foto!a mam ha rada a vážím si ho jako herce *9* *4* jo a JOaquin tu tento tyden možna bude mit další nove fotky asi 30.tak hlasujte.papapapa mějte se smějte se! *1* *1*
  • Co furt mate proti deppovi?Je to užasny a skvely herec stejne jako Joaquin-podle mě je super,že je tam nekdo jako oni dva a ne same lamy typu Piit a Bloom *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší