Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joaquin

    hej seš hodna!!!! *4*
  • joaquin

    Vložila jsem do galerie nový fotečky!!!!!! *4*
  • joaquin

    tak babska co je s vama??nic sem nepišete a to jsem chodim jestli je něco noeho napsane a ono nic!:((!tak něco pište.ja se sem pokoušela dat nějake nove foto a nešlo mi to bohužel! tak pa jana *3*
  • joaquin

    Neate o něm nějake informace?A nevložil by někdo zaregistrovaný nové fotky?J.Depp jich ma tolik!!
  • 1.Joaquin uy nechodi s Evou Mendes ale y modelkou LISOU EBELTOFT .2.Lisa je velka kravicka .Neskutocna ak bz ste si ju chceli poyriet tak marne neni vobec slavna!!!!!!3.mam taky napad!!Co keby sme yaloyili Club JOAQUIN JE JEDNOTKA???????ODPISTE KTO CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *14*
  • Joaqquin je boyskyyyyyy

    Ahojkz lidickz Joaquin je fakt super Chlap mam onom par novych spraviciek!!!!!
  • Joaquin

    Ahoj nevite jestli chodi pořad s Evou Mendez?Ale asi ne že?No jinak jsem viděla walk the line a musim řict že tam hral výborně i Rees zahrala skvěle!Těším se na jeho další film!! *4*
  • Hm joo

    Joaquin má takové velké charisma až to zamrazí... já osobně myslím že mezi jeho největší role paří v 8MM, Gladiatorovi, a Walk the line jsem hodně hodně zvědavá co nám ukáže v We Own The Night... prozatím jsem slyšela jen samou chválu na jeho herecký výkon v tomto filmu, ale překonat Gladiatora a Walk The Line bude myslim rpo něj hodně těžká horaaa
  • krasavec joaqin mmmmmmiiiiilllluuuujjjjiiiii hhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooo *14*
  • machírek

    je to fakt super machírek,jeho filmečky jsou boží a on celkove je malý metroušek *5* *8*
  • Joaqin

    Ten Joaqin Phoneix je fakt kus pekneho chlapika a v tom filmu gladiator je fakt bozi *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *4* *5*
  • Hm jo

    4uste lidi nevíte kdy bude premiera v česku we own the night?kuju
  • ahoj, nevíte někdo kde Joaquin bydlí? *7* Četla jsem že teď bydlí snad v NY . diky za odpověď. *5*
  • Joaquin je nejlepší!!!!!Je prostě skvělej,zlatej a krásnej!!!!!! *3*
  • jeee sqělej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pro Elis

    já jsem z Dolan - to je kousek od Olomouce.
  • pro Catling

    Já se učím anglicky a německy.Sem z Chrudimi a ty?
  • pro Elis

    konečně někdo normální a kým si mužu popovidat v češtině - učím se totiž německy.
  • Nevim o co tu jde,ale pokud si tady někdo hraje na nějaky angličtináře tak je trochu mimo.Vím že všechno co jste tu napsali v anglicky tak si umim představit jak ste to hledali pracně ve slovníku.Tak si sakra na nic nehrajte když na to nemate a nepište sem nějaky trapárny abyste na sebe aspon trochu zapusobily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit