Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OH MAN!

    Topaz: you want to speak in English, yea?
  • sorry, I wrote Topaz instead of Eveek, sorry. *3*
  • sorry for the typo there, its not bumb, but dumb! Sorry, you might not have understood otherwise... *1*
  • Agree

    Hahahha, are you wonder if they can to speak English? To understand him? *4*
  • To Catling: LOL, kiss my hairy ass, you fucking bumb slut. *1*
  • Jen dotaz

    Kdyby se "nějakýmu smrtelníkovi" snad i podařilo ho sbalit, tak co byste s ním udělaly? Nechaly byste tu chudinku žít? Jako, já doufam že jo, i když vy vypadáte jako banda kurviček, který ho chtěj za každou cenu *16*
  • Hmmm souhlasim

    Já sem moc nechodim, a je to tim, že se tady řeší jen samé blbosti. Jediná věc, která tady snad ještě nepadla byla o délce jeho penisu! *1* *15* Ale ani bych se nedivila, kdybyste to tady nezačly zachvíli řešit. Jsem zvědavá, kdo tady dřív napíše, že se s nim vyspala. Vážně se těšim.
  • pro Topaz

    tys v mým věku taky neznala každýho spisovatele. nikoho hned neurážím, jen říkám, že jedinej, kdo je tu trapnej seš ty s těma kecama, že ty jsi skutečná Topaz Green !! to mi přijde víc trapný, než to, jak se tu píše kdo za ním pojede, kdo se s ním vyspí,... a to co myslíš těma důležitějšíma věcma já náhodou dokážu ocenit. akorát tady je to někdy docela zbytečný psát. protože tady jde většině o to, aby si mohly o něm popovídat s někým jako jsou ony, protože jedině tady přece chápeme, jak je úžasnej - po všech stránkách. už to chápeš Puso ?! *5*
  • No ale pokud neznáš Rilkeho, tak je mi tě docela líto. Není to o tom, že bych dělala chytrou, ale tomuto se říká "všeobecný přehled". Ale ten asi němáš. *1*
  • Nemusíš hned lidi urážet, víš? Jen mě dost mrzí, že to všichni básníte, jak je krásněj a úžasnej, ale nedokážete ocenit mnohem důležitější věci. Ale nic, to asi ještě nechápeš. *1*
  • pro Topazku

    nějaká chytrá, ne?? *7* to je jedno, jestli je Čech bo jenom v ČR žil !! A nechápu na co si tady pořád hraješ. jediný, co je tu trapný jsou ty tvoje kecy.
  • Jen jsem sem tak přišla a čtu ty příspěvky a je mi z některých trošku trapno. Pokud jde o toho básníka, tak mi o něm nikdy neřekl. Ale má rád Tennesseeho Williamse. Možná ale máš na mysli Rilkeho, ale to není Čech, ten v Česku pouze žil.
  • Jj, one fakt má česky předky. Četla jsem to ještě když spolu chodili. Nevím, třeba jsou ještě furt spolu, nedávno jsem je viděla na fotce asi 2 měsíce staré.
  • nevíte na kterým je místě ?????
  • no, znám jednu blondýnu a tak mě napadlo, jestli to nejseš ty, ale to je jedno. A to s těma českýma předkama myslíte fakt vážně ?? *7* já jenom vím, že jeden z jeho oblíbených spisovatelů(básník) je Čech !! *14* takže...
  • topaz a zase ta topaz

    Hey lidi ale Joaquin chodil s topaz a fakt jsem se docetloa, ze ma cesky predky
  • Nevim, kde jsi přišla k blondýně. Mám delší hnědý vlasy. Pocházím z Jihoafrické republiky, ale předky mám z Česka.
  • pro Topaz

    fakt nevím, co tím myslíš. nejsi náhodou taková krátkovlasá blodska ?
  • Holky, vy máte fakt dost...
  • pro někoho !!!

    TAK SEM SAKRA UŽ NĚKDO NĚCO NAPIŠTE !!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit