Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl někdo z vás U-turn???A co na ten film řikate??? *7*
  • pro Arwen

    óóó,díky za adresu-ten naramek je action *1*
  • no, je to blbý, dnes je až na 99. místě *9*
  • musíš jít na www.ebay.com a tam do hledej napiš I love Joaquin Phoenix, pak se tam musíš akorát zaregistrovat. *5*
  • pro Angie

    Já na něj klikám pořád! *8* Klidně i 10x za sebou... *1*
  • pro Angie

    Hmmm, tak si ho vezmu aspon kousek! ale někdy jindy, už musím jít!
  • Hey,lidi!Klikejte na Joaquina co nejvíc-je až na 95.místě! *16* Musíme našeho miláčka dostat do TOP 10! *14* *1*
  • pro Katku

    tak to mě neznáš,já sem pro Joaquina ochotná zabíjet! *15* Dy´t účel světí prostředky *4*
  • pro Katty

    jasně že je celej sexy *14* ,ale mít ho budu jedině já! *16* A toho týpka ze školy,ten Joaquinův slabý odvar,si klidně nech *5*
  • pro Arwen

    *14* A odkud sis ho objednala???Napiš,please,odkaz.Dík *5*
  • Pro Angie

    To bych neřekla víc jak já ho nezbožnuje žádná *15*
  • pro:Angie

    no jasně...hlavně ta jeho sexy jizva *14* , ta je na něm nejlepší, samozřejmě není to na nem to jediné sexy.Prostě je celej sexy , ale mít ho budu já...ale jedině toho pravýho *13* *14*
  • dnes jsem si objednala náramek, na kterým je napsaný "I love joaquin Phoenix" *14*
  • pro Jenny

    podle mě to vůbec neexistuje, protože se o tom nikde jinde nepíše.
  • pro Katty

    óóó,tak vidim že už tu tež chodiš 8)) Taky si neodolala jeho očím,charisma a ...jeho sexy jizvě *1* Ale mit ho stejně budu ja!!! *14*
  • pro Katku

    no nevim,jek se libi tobě,ale mě určitě vic!!! *14*
  • pro Katty

    tak toa mi pomohla *1*
  • pro Arwen

    jak to mysliš,že je Aurora island pitomost?jakože nebyla natočená nebo je to blby film?I když mě se libi všechny filmy s Joaquinem...kromě Ukradni co můžeš,to je fuckt blbost *5* Ale nejlepší byl stejně ve Walk the line *14*
  • pro Arwen

    Za všechno může láska není blbost! *16* Scénář ma sice trochu mezery,ale pointa je dobra...prostě za všechno může láska *14*
  • pro Angii

    kdyby chodil se mnou, tak bych to snad věděla!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit