Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je fakt uspech,jen tak dal *3* at uz se dostane aspon do te 10. *4* Papa
  • 33

    Takže no jinak jsem si všimla že JOaquin je na 33místě v top osobnostech což je uspěch když jsem sem byla poprve pohyboval se na spodnějších příčkách! *3*
  • :)Radka.K

    Ahojky Raduš no jo tak tady ho maš 364-297-570.Doufam že toho nezneužije někdo jinej!No ale sice tu nikdo nechodí tak se moc neobávám:)Jo dík za ty pochvaly no :)ale tak už jsem se nemohla divat na to jak je v top5 furt nějakej depp,a další známé tváře!Sice mi depp nevadi ale...tak ahojte všichni a mějte se pěkně!! *4* *4* *3*
  • Janulko,jestli chces,napis mi svoje icq a muzem pokecat,co ty na to? *3* *4* *3* *1* *4*
  • Čau Janulko,ses docela super.Diky moc za to hlasovani,za ty fotky a za to vsechno co pro nej delas.Snad nekdy pokecame *4*
  • Jo,tk to ja taky.Hlavně at zůstane takovej,jakej je *3* *4* *14* *3*
  • No tak to jsem zvědava jak to dneska oslaví!No taky bych mu chtěla popřat nejlepe osobně:)!Doufam že už si najde nějakou tu babu a bude štastnej!!!! *3* *3* *4*
  • Chtěla bych popřát Joaquinkovi VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *3* *4* *3* *15* *4*
  • Zdarec lidičky!!!Joaquin je prostě nejlepší.Jste super.papa *3* *4* *3* *4*
  • Díky za hlasování.Jste všichni supééér. Papa *3*
  • Joaquin je prostě supééér!!!! *4*
  • :)

    Tak zase jsem přidala par stovek hlasu na par fotek tak zitra se podivejte jestli bude zase v top 5!nebo aspon v 20!:) *3*
  • joaquin

    No včera jsem trochu hlasovala pro jeho fotky a podivejte se na top 5!!!!!no kdyby nebylo mě tak tam neni!!!No a ty další fotky to sem taky hlasovala!no ale trvalo mi to asi 2 hodky!Vy všechny jak ho mate rady ale že byste mu posilaly hlasy to ne!no jinak dnes jdu pokračovat a to jsem zvědava.No včera tam ještě byl johnny,no a dnes tam je joaquin:)ja řikala že ho musime dohnat!!!!Tak se mějte a taky hlasujte PAPAPAPA *1* *4*
  • No ale jak to tam vkládáte? Já dám přiložit foto,procházet-nějaké vyberu, dám přidat, pak čekám hafo času až to najede a když to najede tak se stejně vůbec nic nestane, může mi někdo říct v čem dělám chybu? *7*
  • fotky

    To já jsem tam dala ty fotky! Zkusim tam dát ještě nějaký, ale nevim jestli to výjde !!!! *4*
  • fotky

    Nejde mi tam přiložit nový fotky. Může mi někdo poradit? Nebo bych je mohla tomu kdo to umí poslat na meil a on by to tam dal? Tak řekněte kdyby se někomu chtělo.
  • pomaličku se tomu Deppovi blížíme!! *4* *15*
  • :)

    Jo souhlasim s tebou jsou fakt pěkný!! *4*
  • Ty nové fotky jsou super. Tisíceré díky tomu kdo je vložil:o)
  • prosba

    Holky jak umite vložit fotky tak sem něco vložte,prosím .Musime dohnat Deppa!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší