Přejít na výpis diskuzí

Joe Cocker

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božský Joe

    Musím uznat, že Joe je jeden z nejúžasnějších zpěváků, které jsem kdy syšela zpívat. Dostala jsem se k němu naprostou náhodou, skoro jak osud. Znám převážnou část jeho děl a všechny jsou úžasné. Jen mě trochu mrzí, že spousta lidí mluví pouze o jeho 'nejlepších hitech'jako When the night comes, With a little help from my friends. Ale je mnoho dalších a myslím i krásnějších písní, jen nejsou vůbec propagované. Já miluju Letting go, One night of sin, a třeba No ordinary world. Ty opravdu nemají chybu. Jen málo lidí se dokáže do hudby vcítit jako on. Patří mu mé velké díky za obohacení, které mi jeho hudba přináší.
  • joe

    Potrebuju preklad pisne :Muzes si nechat klobouk.Je to super skladba.
  • Musim uznat, ze z meho okoli Joea zna jen par lidi. O to vic mne prekvapuje, kdyz jsem videla jeho koncert z roku 1992 - bylo tam tak 100 000 lidi. Neuveritelne, ze nekdo, kdo se neobjevuje v televizi ani nijak jinak neprovokuje novinare, se takhle drzi. Neco jako Nohavica u nas... Jen ten hlas stoji za to!!
  • Joe je vážně úžasný, divím se, že jeho hudbu zná tak málo lidí
  • Joe

    Málokdo si dnes pamatuje tohoto brita, když okolo je tolik moderní hudby a tolik rádoby zpěváků a sexy holčiček, jež s hlasem prasklého gramofonu snaživě kroutí zadky. Ale starší, kteří si pamatují Annie Lennox nebo Bruce Springsteena určitě skloní hlavy. Hrubý, drsný hlas, otahaný obličej, sklenička Irské whisky - typické znaky tohohle dnes už letitého starce byly a budou zapamatovány. A rozhodně to nebude pro skandály nebo pro počet afér. Bude to pro kvalitní hudbu a výborné podání mnoha singlů jako "Night Calls" nebo "I`ll put a spell on You", které otočily svět naruby. Nakratičko. Avšak pro Nás navždy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit