Přejít na výpis diskuzí

Joe Cocker

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • geniální hudebník, I love song Summer in the City and many others 

  • Godbye Mr. Joe Cocker - I Love You .... Forever.
  • Joe Cocker 1944 - 2014

    je mi to líto...

    Joe, nezapomeneme............
  • R.I.P. Joe, you are the same like Freddie... so you are on the same level... enjoy it well ...
    Vašek
    • Proč píšeš R.I.P.? Joe přece žije...
      • Už nežije...
  • Strašně se omlouvám, ale omylem jsem na stránce Joe Cocer u volby "Líbí/nelíbí" klikl na Nelíbí a hrozně mě to mrzí, protože Mr. Joe Cocker je úžasný zpěvák. Nevím, jak dnes budu spát, když jsem provedl takovouto koko..nu.
  • JOE

    Vcera jsem byla s pritelem na koncerte sakramensky uzasny. Uplne me to ohromilo ten hlas na zivo ta atmosfera neco nepopsatelnyho vyborny kdybych mohla tak mu sklonim poklonu az k zemi. nikoho neodsuzuji jsou jini bajecní zpevaci ale z Joua se mi jeste tet tresou vsechny kosti *3*
    • Přesněěěě! :-) já vím jak jedinečný zpěvák to byl!! Nene nespletla jsem se.. On už není mezi námi... a tu poklonu mu Kristýnko vysekneme spolu,on si to zaslouží! Jedinečný zpěvák s božským hlasem, s citem pro blues ... a ty jeho nádherné balady!! ...... ah...... vím, taky jsem byla dvakrát na jeho koncertu... áh.... vzpamatovala jsem se až doma!
      R.I.P. Joe, nezapomeneme......
  • joe je nej!!!!!!!!!!!

    joe je nej ja ho uplne zeru *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* je to andilek skoda ze sem nemohla na jeho koncert *9* *9* *9*
  • Joe...

    Tak o tomto zpevakovi jsem se dozvedel z televize...Nejak jsem prepnul na nejaky kanal,na ktery se nikdy nedivam,a byl tam zaznam nejakeho jeho koncertu... Hned se mi zalibil jeho drsny hlas a koncert jsem dokoukal... Sam jsem hudebnik,tak poznam,ze Joe Cocker,i kdyz neni moc znam,je skvely zpevak a ma skvele pisne. A tak by to melo byt. At uz mel minulost jakou mel,myslim,ze mu to u jeho pisnicek odpustime....
  • koncert

    včera jsem se konečně dočkala *14* koncert byl vážně super, Joe zaválel *14*
  • koncert?

    Ahoj všichni, chci se zeptat, jestli někdo víte o údajném koncertu Joe snad prý v Německu...??? nemůžu to nikde na internetu najít. Díky za informace nebo odkazy.
    • Re: koncert?

      Jo jo je i v cechach a uz je i tady ;-)
    • Re: koncert?

      Koncert se kona dnes ve meste Kiel. Tak snad to jeste stihnes :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit