Přejít na výpis diskuzí

Joe Flanigan

OSOBNOST 4.6.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chameleon

    Nevíte, v kterém díle Joe hraje? *7*
    • Re: Chameleon

      ahooj, Joe v seriálu chameleon (pretender) vůbec nehraje. Mrkni na imdb.com a můžeš si to ověřit..
    • Re: Chameleon

      řeknu ti to takhle.joe flamingan neboli plukovník john shepard hraje ve všech dílech!
      • Re: Re: Chameleon

        v chameleonu?
  • dra

    joe

    jeeeeee prostě úúúžasnej,hned sem si ho oblíbila.....vlastně jenom kvůli němu sem začala koukat na SGA *14* *14* *3*
  • tonikcza

    Joe je dobrej.

    Joe je dobrý, ale jeho spouherec v seriálu Stargate: Atlantis Radek Zelenka (David Nykl) je taky dobej (má smysl pro humor :-D)
    *1*
    Docela srandovní když Zelenka na Sheperda (Joe Flannigen) cosik mluvil o tom, že kdo kurva vymyslel, že budou několik mil podvodou..... Sheperd se na něj udiveně podíval, pak se otočil směrem k ovládacímu (vypadal zmateně) a řekl, myslím, že moje čeština se zlepšuje, protože asi vím cos říkal. A já se u toho začal řezat smíchy, *1*
    No prostě nějak tak to bylo, už si na to moc nepamatuju.
    • destiny

      Re: Joe je dobrej.

      Ve skutečnosti to byl Joeuv nápad, tahle scéna. Požádal Davida aby řek nějakou urážku.
      • grema

        Re: Re: Joe je dobrej.

        A to bylo v nějakém díle? :) Já si to moc nepamatuju teďkom zpetně koukám na všchny díli :) Jinak mi plsky napište na e-mail: veronika.jurova@seznam.cz Děkuju :D
  • antaran

    8-)

    happy birthday *3*
  • I lave

    *14* I Love You *14* John Speppard *14*
  • vsechno nej nej nej *14* *14*
  • no já bych chtěla autogram... neví někdo jakou má adresu?
    je boží.... *14* *14*
  • ahoj
  • DaddySimpson
    Všechno nejlepší k narozkám si nej *14* *3*
  • Atlantis

    Já co jsem teď na vejšce tak nemam na filmy čas. Ale vždycky jak přijedu domů tak první co je že si pustim Atlantis a koukám na to až do večera. Vždycky se snažim zkouknout co nejvíc dílů a vždycky když jeden zkouknu tak prostě chci další a další - je to jak droga *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit