Přejít na výpis diskuzí

Joe Rogan

OSOBNOST 18.10.2009 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joe rogan

    zNÁM HO S FAKtOrU StRaChU A MuSíM UznAt žE Je DoBrEj *8* *4* *3* *1*
  • narozenini

    Přeju všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, ať neztrácí vtip a ať se stále holí, protože tak je nejhezčí *4* .
    • Re: narozenini

      S fousama je taky pěknej. :-) nevite nekdo jestli nehraje v nejakym filmecku dostupnym ke stazeni? Diky.
  • JOE ROGAN JE BOREC

    Joe Rogan, je fakt borec a týpek. Komentuje uplně výborně Fear Factor (Faktor Strachu) a navíc je dobře vtipnej. *4* *3*
    • Re: JOE ROGAN JE BOREC

      miluju ho je prostě fááááááákt božíííííí!!!!!!!a to je mi deset .....
  • therezka

    sexy

    Souhlasím..nelíbí se mi s vousama..ale jinak je to prostě zlatíčko *14* *14* Mám pro vás dobrou zprávu:TV Prima bude znovu opakovat díly Faktoru strachu.Psala jsem jim totiž jestli je budou opakovat a oni mi odepsali toto:Dobrý den, pořad Faktor strachu určitě zreprízujeme, zda to ale bude hned po skončení (začátkem září) pořadu Ninja Faktor - nelze říci. Na září není ještě zpracován TV program.
    Aspon máme jistotu,že ho budou davát ale budeme si muset počkat
    *9*
    • Re: sexy

      To je dobře, Fear Factor je o hodně lepší než Ninja Factor.
  • sexy

    Je fakt moooooc sexy.....bez vousů!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fajnky

    *14* Já ho znám z faktoru strachu a je fakt dobrej!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • PLAYBOY:-)

    VÍC SEXY CHLAPA JSEM SNAD JEŠTĚ NEVIDĚLA... *14* *14* *14*
    • Re: PLAYBOY:-)

      já taky ne!! woow on je prostě nejvíc sexooozní a boží je to bůch *14* *14* *14*
    • 22kristyl

      Re: PLAYBOY:-)

      :D
  • cvilda

    Je dobrej

    Je to dobrej herec a mě se taky trošku líbí. *14*
    • Re: Je dobrej

      Joe je uzasnej a krasnej chlap. Jenom skoda, ze jich neni vic jako je on. *3*
  • 22kristyl

    brácha??

    Jeff Guidry je jeho mladší brácha?? To je nějaká blbost ne?? O 15let mladší a jsou stejní?
    to nechapu a moc tomu nevěřim :(
    • Re: brácha??

      tak tomu opravdu neve,jeto sice jeho fotka ,ale s tim ostatnim nema nic spolecneho,jen me mrzi ze nema v cestine zivitopis jen v anglictine *3* ale i tak by onem melo byt napsano vice
      *14* krasny a charizmaticky CHLAP
  • 22kristyl

    Joe

    Je to skvělej chlap :O) Má hrozně hezkej úsměv a hezky moderuje Faktor Strachu,kterej mám taky moc ráda.Joe je bezva a nejlepsí moderator :):*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit