Přejít na výpis diskuzí

John Travolta

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannele22

    Je mi ho líto....

    Je to výborný herec. Mám ho moc ráda. Jako Vincent Vega byl úžasnej. Je mi ho také hrozně líto, kvůli tragédii, která ho postihla. *9* *9* *9*
    • Re: Je mi ho líto....

      Jaká tragédie? *7*
  • flondynka

    ....

    Jooo je tam krásnej,Pomáda s nim je úžasná. *14* *4* Dneska to byla nádhera. *14*
  • moc sexi :-)

    miluju pomádu on je tam prostě úžasně sexi *14* *14* *14* *14*
  • Pomozte

    Pomozte mi rozpomenout se! Dumám nad jménem filmu, kde hrál tuším taxikáře, jeho potomek najde dobrmana po psích zápasech a oni pak cestujou po státech a dobrman pěšky za nima... Aspoň teda myslim, že tam hrál on toho taťku, viděla jsem to jako malá, je to dost starej film. Takovejch 15 let možná... Prosím kdo ví ať poví *7*
    • hannele22

      Re: Pomozte

      Jasně, ten film se jmenuje Ochránce. Byla to docela ptákovina... *15*
      • Re: Re: Pomozte

        Jo, to je dost možný... Jak říkám, viděla jsem to jako malá a děsně se mi to tehdy líbilo! Uvidíme co na to řeknu teď... *5* Každopádně díky a obdivuju tvojí znalost!
  • vashley

    wow

    ty jo!!Ten má filmografii *1*
  • Chybí

    Ve filmografii chybí film Tváří v Tvář z roku 2001.
    • Re: Chybí

      Nechybí, jen je to tu pod jménem "Face/Off" z r. 1997.
  • Chybí

    Ve Filmografii chybí "Michael" z roku 1996
  • Narozeniny

    Good day Mr. Travolta!you have today 54. Birthday.I congratulieren for you,Happy Birthday and Good Luck in live!
  • travoltik

    no musim rict je to peknej chlap a v mladi byl fakt k sezrani a pomada?....super
  • Je to pravda?

    Nedávno jsem o něm četl.Psalo se tam,že je gay.Je to pravda?Co si o tom myslíte?Bylo to v bulváru,tak nevim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit