Přejít na výpis diskuzí

John Travolta

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomáda proste BEST

    pro me zije proste nesmrtelne v Pomádě*IN LOVE* ač je mi 16 tak tenhle film bych mohla videt 100* za sebou a nikdy se mi nezprotivy!!!!!!!!!proste uzasny a John je v nem k sezrání!!!!!BEST *15* *14* *1* *14*
    • Re: Pomáda proste BEST

      já pomádu (GREASE)mám a dívám se na to každej den pomáda je nej nej *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Pomáda proste BEST

      Tak jsem happy ze nejsem jedina blazen do toho filmu, moje slova John is the best a viděla sem ten film asi 10x a mohla bych na nej cucet poraaaaaaaaaaaaaaad ! *14* *14*
  • Said tobe You! many times! PROČ ?? iJK josf rock snake.vV.'

    YOU? Hrabě a Velkovévoda Toska /ToscCaA'/?iJK
    josf rock snaje.iJK.vV.'ijk

    Toskánský? GDE JE TOSKÁNSKO? Pod vodou u Holland Antwerpyj?ijk Stralsun je toskánský příst.port.Uss.a? Ul_a? ijk.'vV.'Yy.'.________ČERW ED HCO LRH.iJK'
  • john

    nevete kde byva chleca by som sa s nim kamaradit ak byto dalo *3*
  • john

    milujem ho velmi dobre hra a je to fesak velmi velky *14* *14*
  • Hej!

    No nejni nejlepší herec, ale rozhodně je to největší borec, proste frajer ...! *5*
  • The best

    Piškot nej herec!!!
  • Dotazek

    Lidičky nevíte někdo jak se jmenuje film, kde hraje hrozne mladonkej, zemre pri závodu v autech a vrátí se na zem jako anděl? Nemužem zjistit jméno. *9*
  • John Travolta

    je to jeden z mích nejoblíbenějších herců výborně zpívá a tančí kdo vi co ještě zvládá je prostě good *3*
  • ....

    Jako podle me je stejne John Travolta nejlepsi v pomádě..proste ten film i s hercema nema chybu...a Johny do toho bezpodmiecne patri;-) :) :-*
  • proste sexi! co dodat...jenom to, ze je i skvelej herec *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit