Přejít na výpis diskuzí

Johnny Cash

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je rok 2016,tudíž o 5 let později a doufám,že tě to nepustilo!Ty dnešní hovadiny typu mandráže,nebo jak se jmenují,je dost a budou pouze přibývat!Já mám skoro kristovy léta,ale miluji počátky dnešní hudby!Johnny cash je pro mě vůbec jeden z nejlepších interpretů,ne-li vůbec!Ale když budeš chtít,zjisti si něco o prvopočátcích,jak vzniklo Bluegrass,blues,country a koneckonců rock and roll!Dám ti tip,kde můžeš začít- Robert Johnson,to jsou opravdové prvopočátky!Sonny boy Williamson,ale to bych mohl vyjmenovávat do nekonečna!Závěrem bych chtěl sdělit všem pochybovačům,ať se vykašlou na drogy!Kdyby nebrali,myslím,že by je můza obešla obloukem!VIVAT JOHNNY!
  • Začni poslouchat i Kris Kristoffersona, který mu složil i několik písniček a sám zpívá. Pak se mrkni na 4eského Ladislava Vodičku, který zpívá též v angličtině, ale i česky. Pak se možná pustíš do dalších zpěváků.
    Jen tak mimochodem, jeho zpěv miluji už hezkou řádku let (byla jsem na jeho prvním koncertě) a tímto způsobem jsem se dostala i na českou --kántry--. Poslouchám i jinou hudbu, ale to je zase jiná. Pa
  • Ahoj zdravim všecny fandy mě je například jen šestnác a nikoho jiného než Johnyho Cashe neposlouchám. *3*
  • Poptávka

    Dobrý den,
    sháním autobiografie Johnnyho Cashe, v českém jazyce. Kdo ví,kde se dají zakoupit, prosím dejte info na e-mail. Díky
  • Johnny

    Zdravím všechny příznivce Johnnyho Cashe. Vidím, že fanoušků je tady poměrně hodně, za což jsem moc ráda. Jen mě mrzí, že sem skoro nikdo nechodí a nepíše. Bylo by fajn, kdyby tady bylo víc živo. Johnny by si to určitě zasloužil. *4*
  • Re: fotka kde je Johny se vztyčeným prostředníčkem

    Dobrý den, Venco. Moc ráda bych Vám poskytla nějakou uspokojivou odpově%d, ale bohužel také nevím, jak to vzniklo a proč. Takže se spíš k Vaší otázce připojuji. Teď mě napadá, že Johnnyho druhorozená dcera Kathy má svou stránku, kde je i fórum a normálně tam odpovídá na otázky lidí a píše si s nimi. Jsem tam zaregistrovaná, tak se jí na to asi zkusím zeptat. Samozřejmě odpověď nebude hned, jelikož Kathy bývá určitě zaneprázdněná. *4*
  • fotka kde je Johny se vztyčeným prostředníčkem

    chtěl bych se optat vím že ta fotka je s koncertu v San Quentin ale nevíte někdo jak to vzniklo a proč to ukázal ?? ..děkuji a promintě jeslti už to tu někdy v diskusi bylo .. *3*
  • Re: Re: Johnny

    Je to pěkné,navíc doprovázené Johnnyho
    nahrávkami.Podobně jako u Twittyho nebude
    na škodu se na takové stránky vracet. *3*
  • Re: Johnny

    Jé, tak to děkuju za upozornění Evo,
    jasně že se na to podívám a pak Vápovím, jak se mi to líbilo *4*
  • Johnny

    Našla jsem, Jardo, stránku věnovanou Johnnyho kapele:
    www.tennesseethree.com/

    Myslím, že fotky ve složce Gallery se Vám budou líbit.
    *3* *4* *3*
  • Re: FOLSOM PRISON BLUES

    Páte místo ještě není tak hrozné. *4*
  • FOLSOM PRISON BLUES

    Čerstvá informace z Oldparády.Johnny
    bohužel klesl ze třetího místa na páté.
    No, co se dá dělat.Don Williams naopak
    ze druhého místa vystoupal na vrchol
    a sundal z něj již tři týdny stále vítězného Cliff Richarda.
  • Re: Re: Videa atd.

    Nemáte vůbec za co děkovat. *3*
  • Re: Videa atd.

    Za Vaše tipy na videa ke zhlédnutí
    ještě jednou moc děkuji.
    I já si našeho internetového přátelství
    velice vážím.
  • Videa atd.

    Děkuju za Vaše pochopení, jste opravdu moc hodný. Moc si vážím našeho internetového přátelství.
    Zase jsem přemýšlela o videích a dnes Vám doporučím toto:
    Carlene Carter I love you cause I want to
    Carlene Carter Something allready gone
    June Carter Cash Johnny Cash Don't you ever get lonely
    June Carter circus show a June Carter temtation and 30 days
  • Re: HEE-HAW a JASPER HIGH

    Ještě malá oprava:Odvolávám slovní spojení- ...co Vy všechno nenajdete...,,
    a nahrazuji...co Vy všechno najdete...,
    Myslím, že je to přesnější, než to původní vyjádření. Jojo, kdybych si to po
    sobě přečetl....
  • HEE-HAW a JASPER HIGH

    Díky i za tahle videa ze zábavných show.
    Trocha odlehčení vždycky přijde vhod.
    Tedy Evo, co Vy všechno nenajdete,zase
    máte můj obdiv.
  • Re: Re: Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

    To je v pohodě Evi,v tom spěchu se nedá
    všechno uhlídat,taky mám v některých
    příspěvcích třeba nedokončenou větu,zjistím to samozřejmě už pozdě a to
    bych se vlastnoručně nejradši vytahal
    za uši. U Vás to beru, když si pomyslím,
    co všechno musíte stíhat a na co všechno
    myslet.
  • Re: Re: Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

    Už jsem tady zase.Já budu mít opravdu tu sklerózu, jak už jsem psala. Určitě vtipné video s Johnym bude taky toto: napiště Hee-Haw. To byl nějaký komediální pořad v USA. Měli by tam stát 2 muži a zpívat písničku a potom promítají sestřih pořadů, kde se objevil např. Johnny, Loretta Lynn nebo Tammy Wynette.
  • Re: Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

    Jetšě se chci omluvit za ty překlepy. Já prostě vždycky něco rychle napíšu a pak si to po sobě nepřečtu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit