Přejít na výpis diskuzí

Jolana Voldánová

OSOBNOST 27.5.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Voldánová, jakpak se daří oné lavičce Venci Bombarďáka Havla v Pardubicích? Když jsem toto vaše trapné počínání viděl na netu, to, k čemu se může propůjčit sympatická moderátorka, bylo mi smutno. No je vidět, že peníze jsou mocná zbraň a občas se zviditelnit ve vlastní prospěch také není k zahození, že? Ještě se musíte hodně učit poznávat svět a jeho lži.
  • Jolana je moc pěkná hloka , mrzí mě že už nemoderuje události...
    Nevíte v kde aktuálně moderuje?
  • Jste příjemná a krásná paní s úžasnýma nožkama. *4* Velká škoda, že už nejste vidět.
  • Vše nejlepší k vašemu dnešníme svátku.Hodně štěstí,spokojenosti ale především zdraví.Přeje Karel *14* *14* *14*
  • No zase to tak nepřehánějte, je to normální holka.
  • jolanko jsi moc krásná holka chtelo bi to chodit výc sexi *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Dobrý den paní Jolano :-)

    Jste moje oblíbená moderátorka a ze srdce jsem Vám přál všechna zrcátka a tak mne mrzelo, že jste se rozhodla odejít do ústraní a proto jsem teď velmi rád, že jste se rozhodla vrátit do medií.
    Jsem rád, že se s Vámi zase budu potkávat a přeji Vám úspěch na obou postech.

    Srdečně Vás zdraví Ruda (79) :-)
  • ahojky hlasujte pro Jolanku v anketě TyTy je nejlepší na světě *3*
  • To Jo a lodičky....hmm...
  • Text Vašeho příspěvku Milá Jolanko!
    Všechno nejlepší k narozeninám,Vám přeje fanda Jiří. *3* *3* *3*
  • nosíš punčocháče a tosemy líbí to miluju celoubichtě výšco
  • Dobrý den paní Voldánová,chtěla bych Vám popřát všechno nejlepší k svátku,hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti.Velmi Vám to na obrazovce sluší a ráda Vás poslouchám,když říkáte zprávy.Pěkně to oslavte.
  • senorita
    Má silikony.. *6*
  • jolanko ty a alenka ste skratka jednicky cavko
  • Dobrý den!

    Milá paní Jolanko, už Vám to na obrazovce zase moc sluší, jsme Vámi nadšeni.

    Manželé Hanibalovi
  • Dobrý den!

    Milá paní Jolanko, my s manželkou jsme Vaši velcí obdivovatelé. Jste krásná žena a právě proto se odvažujeme Vám poslat náš názor na jednu věc. Myslíme si, že Vaše kadeřnice, která Vás češe před vysíláním Událostí, Vašemu vzhledu na obrazovce rozhodně nepřispívá. Měla byste se poradit s nějakou dobrou vizážistkou co na Vašich účesech změnit.

    Doufáme, že jsme Vás naší poznámkou neurazili, to by nás moc mrzelo.

    S úctou

    manželé Hanibalovi
  • Dobrý den.Jen by mě zajímalo,co je praavdyy na ton,že p.Voldánová končí v TV? *1*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ JOLANKO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM VÁM PŘEJE VÁŠ FANDA JIŘÍ.

    *3* *15* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *15* *3*
  • Jolana Voldánová

    Milá Jolanko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • elegancia

    Vážena pani Voldánová,

    nesmierne fandím nielen Vášmu skvelému moderovania televizných novín, ale aj vycibrenému vkusu s prvkami obrovskej elegancie. V posledných dňoch som vo večerných zprávach zaregistrovala Vaše nádherne a nápadité oblečenie. Zvlášť dnes, t.j. 17.5. sa ružový kostýmček nedal prehliadnúť. Dovolila som si teda obrátiť sa na Vás s prosbou o informáciu, kam chodite nakupovať Vaše ošatenie, pretože by som tieto obchody sama rada navštívila. V blízkej dobe som pozvaná na svadbu a práve Váš ružový kostým by sa mi nesmierne hodil. Obrovské dík za vyjadrenie. Zároveň prosím o prepáčenie, že vchádzam do Vášho súkromia.

    Zdraví Vás a všetko dobre nielen v práci, ale aj osobnom živote praje
    Bradová, Praha 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit