Přejít na výpis diskuzí

Jolana Voldánová

OSOBNOST 27.5.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ JOLANKO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM VÁM PŘEJE VÁŠ FANDA JIŘÍ.

    *3* *15* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *15* *3*
  • Dotaz

    Vážená paní,

    hledáme pana Jiřího Voldána, který byl na vojně v Prešově u výsadkařů, a údajně se tam oženil. Před vojnou (1952-54) působil v Hradci Králové ve Škodových závodech - mostárna. Mohl by to být Váš dědeček. Prosím, je - li to Váš příbuzný nebo máte o něm nějaké zprávy, napište prosím na shora uvedený e-mail. Hledá ho kamarád z paraoddílu v Hradci Královém Václav Zelenka. Děkuji. S pozdravem
    Jan Jiříček, Děčín
  • senorita
    Má silikony.. *6*
  • Dobrý den paní Voldánová,chtěla bych Vám popřát všechno nejlepší k svátku,hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti.Velmi Vám to na obrazovce sluší a ráda Vás poslouchám,když říkáte zprávy.Pěkně to oslavte.
  • No zase to tak nepřehánějte, je to normální holka.
  • Paní Voldánová, jakpak se daří oné lavičce Venci Bombarďáka Havla v Pardubicích? Když jsem toto vaše trapné počínání viděl na netu, to, k čemu se může propůjčit sympatická moderátorka, bylo mi smutno. No je vidět, že peníze jsou mocná zbraň a občas se zviditelnit ve vlastní prospěch také není k zahození, že? Ještě se musíte hodně učit poznávat svět a jeho lži.
  • Dobrý den.Jen by mě zajímalo,co je praavdyy na ton,že p.Voldánová končí v TV? *1*
  • Vše nejlepší k vašemu dnešníme svátku.Hodně štěstí,spokojenosti ale především zdraví.Přeje Karel *14* *14* *14*
  • jolanko jsi moc krásná holka chtelo bi to chodit výc sexi *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Text Vašeho příspěvku Milá Jolanko!
    Všechno nejlepší k narozeninám,Vám přeje fanda Jiří. *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit