Přejít na výpis diskuzí

Jon Bon Jovi

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BON JOVI

    Jsou uplne bozi,hlavne Bon Jovi je uplne super a je strasne krasnej
  • Přání

    Tak všechno nejlepší k narozeninám ty moje ZLATO *14* *14* Seš upee neeej zpěvák jakýho jsem kdy slyšela *1* ať ti to mládí vydrží xD Tak ještě jednou vše nejlepšíí ♥
  • :-)

    Jo pánové , tady si můžete brát příklad , jak být i skoro v 50ti pořád stejně sexy jako ve 20ti *4* *4* *4*
    • Re: :-)

      *15* *15* *15* moc pěkně řečeno. Myslím, že se ačí mrknout na It´s my life, v tom klipu vypadá rozhodně skvěle. Myslím, že tak může vypadat každý chlap, jen chtít. To je to, co většina postrádá *9* *3*
      • Re: Re: :-)

        Nemůže......Bon Jovi je jeden :-) *14*
  • BON JOVI

    bon jovi jsou nejlepsi skupina vsech dob a jon bon jovi je nejkrasnejsi chlap na svete *4* *14* *14* *14* *14*
  • nikkolaczz
    On je jeden z nejlepších zpěváků co znám *14* a navíc vypadá pořád úžasně . V Ally mcBeal byl jako Victor moc dobrej nebo v Muž v hlavní roli .... *14* *14* *14* *1*
  • Jon Bon Jovi je naprosto úžasný a jedinečný. Nic kromě Beatles mě takhle nenadchlo. Poslouchám všechny jejich CD pořád dokola a naplňuje mě to neskonalým štěstím. Have nice day. *4* *4* *4*
  • :-))

    Čím je starší tím víc je sexy *1* *1* *1*
    • Přesně moje řeš :D *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bomba

    Jon zpívá upe hustodémonickykrutopřísně.
    Nej lepší je singl Its my life
    • .snoopy.
      Mě se nejvíc líbí It´s my life, Born to be my baby a Lay your hands on me *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj nevíte někdo, jestli bude mít tady v evropě příští rok koncert ??? Díky moc :)
  • Jon je super spevák a má úplne že brutálne fantastický hlas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit