Přejít na výpis diskuzí

Jonas Altberg

OSOBNOST 12.7.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terousek996

    jonas

    jonas je tak kráááásnej *14* a má úplně suprový písničky!!! *14*
  • houdas14

    videoklip

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cST QIXkZFYE&hl=cs&fs=1"></param& gt;<param name="allowFullScreen" value="true"></param><p aram name="allowscriptaccess" value="always"></param>< ;embed src="http://www.youtube.com/v/cSTQI XkZFYE&hl=cs&fs=1" type="application/x-shockwave-flash " allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></ object>
  • houdas14

    Chtel bych bejt jako on

    jeho pisnicky sou super
    chtel bych byt jako on
    nahod je ze sem narozen take 22.12
    ale 1994 *4* *4* *4* *4*
  • Re: I miss you <3

    On je prostě dokonalej já závidim tý holce co ho tam pořád líbá ooooooo... *16* *14* *14* *14* *14*
  • On je prostě dokonalej...

    Ach jo Ty očíčka a ten hlas a všechno on je krásnej a strašně dokonale zpívá on je prostě nej!! *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14*
  • NÁDHERNÉÉÉJ

    on je úúúplně boží...on je strašně krásnej a *4* a má strašně hezký písničky *14* *14* *14*
  • Re: milášek basshunter

    kamilo souhlasím s tebou je užasnej *14* *14* *14* !!!
  • Re: Humus!!!

    Jeziš ty seš omg humus jeho písničky jsou užasný celej je užasnej tak drž hubu!!! *16* *16* *16*
  • Re: Basshunter

    ae upa nejky je Angel In The Nigh *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Miluju Basshuntera

    moje slova *14* *3*
  • Re: Fujj

    jako hele vyliž si ze předu i ze zadu a jestli ho neposloucháš tak se sem necpi!!! *1*
  • Re: Re: Re: Humus!!!

    uplne s tebou souhlasim..basshunter je skvelej a na to kolik mu je let tak je opravdová hvězda,takže ty z tý vesnice zavři klapačku a poslouchej lidovky když tomu nerozumíš a nerejpej do toho čemu nerozumíš *1*
  • milášek basshunter

    jo a jěště k tomu kdo uráží basshuntera je pekně slepej ablbej mel by si dojít na očí páč newidí jáááák je užasnej apson má neco do sebe ne jak ti hnusný blbý rapeři kdo semnou souhlasííí :-) JJ ALIDI KDO MILUJE BASSHUNTERA A CHE POKECAT BLIŽ TAK TADY JE MY ICQ:440859673
    tak si mě pridejte ju papapapapa *14* *14* *14*
  • Re: I miss you <3

    no co ric bashsunter neeeeeeej zpevak na svete miluju ho ale i jeho pisnicky jj a ta I miss you je fáááákt dosst hustá porste ho žeru a až bude v čechách znova tak na něj skočím:-)i love *14* *14* *14* you basshuntere *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I miss you <3

    tak jako ta nová písnička I miss you je nádherná a videoklip ještě lepší...>basshunter nej na světě< *1* *1*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Nej.......

    Je uplně nejlepší ze všech a třeba I can walk on water I can fly nebo All I ever Wanted je uplně nej....... *15* *1* *14*
  • nikol615

    Basshunter

    No holt někdo Basshuntera nemusí a někdo jo.Každej má jinej názor.Já osobně ho miliju protože je skvělej *3*
  • Re: Basshunter

    Souhlasím, jeho hudba je pro mě balzám na duši *1*. Nechápu, jak si někdo o jeho hudbě může myslet, že je hnusná *10*. No, ale každý má jiný vkus. Já třeba doslova nesnáším Linkin Park *16*.
  • Re: Re: Humus!!!

    U vás na vesnici je taky normální poslouchat Evu a Vaška...Dyk more anu nevíte co to je mp3...to je taková krabička do které hodíš z PC písničky,(i když pochybuju že víš co to je...no vo tom někdy jindy)strčíš si do uší takoví ty drátky s těma gumičkamaa zapneš play...takže zůstaň u bílé orchideje apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit