Přejít na výpis diskuzí

Jonas Altberg

OSOBNOST 12.7.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patysek

    Re: Humus!!!

    Úplně s tebou souhlassim.já osobně nesnášim disco ani techno ale na buznahantra jswm vysazená nejvíc.U nás na vesnici se mu říká Buznahantr.BLéééééé nesnášim ho! *16*
  • kure.21

    Humus!!!

    Ta jeho muzika je podle mýho názoru STRAŠNÁ!!! Jediný co umí je předělávat furt jednu a tu samou písničku,akorát že je jednou ve Švédštině a pak v Angličtině! No hnus prostě!!!!! *8* *10* *9* *9* *13*
  • Re: Re: Basshunter

    ale jesi ti můžu poradit, nekoukej na borce podle toho, komu je podobnej.. chodila sem s borecem, co byl podobnej Izzymu a nedělalo to dobrotu..to toho borce nebereš jako člověka samostatnýho, ale podobnýho idolu...ale bylo to fááájn...
  • Re: Basshunter

    znám borca, co je mu podobnej.. až na to, že Basshunter je charakter, kdežto tady ten namachřenej idiot je ... ale podoba tam je...
  • patysek

    Fujj

    Nevim jak někdo můžete takový hnusy poslouchat je to fakt děs! *16*
  • ivva

    Basshunter

    Basshunter je nejky a ty jeho pisnickou jsou uplne super...!! da se na ne krasne tancovat...nejky jsou I miss you , Now you're Gone ... *14* *1* *15*
  • BassHunter je ne

    BassHunter je nejjjjjjjjj!!!!!!!! Fakt nej zpevak na svete
  • JE BOŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!

    Je to prostě kusanec a jeho pisničky sou boží!!!!!!!!!!!!!a umí se pěkně odvázat:-) *14* *1* joooooooooooooooo
  • je fakt sladkej

    je skvelej ale kde ste precetli ze ma pritelkyni
    *14* *14* *7* *7* *7*
  • jj

    jo kdyby neměl přítelkyni tak ho žeru taky *14*
  • sapi

    jonas je sexy

    já bych ho sežrala jak je sladouckej *14*
  • helenkaaa

    Miluju Basshuntera

    je to nejsladší kluk světa registrovaná jsem na mamku a jinak je mi 11 *14*
  • Basshunter

    Je fakt supr,teda až na tu francouzkou manikuru co nosí,ale jinak fakt supr,jen meě mrzí že když byl v čechách,tak jsem byla nemocná *9*
  • nikol615

    Basshunter

    Já si myslím,že Jonááásek je nej..je slašně krásnej..kdybi tak byl někdo takovej jako on *14*
  • sherman

    The best

    No vzhledem se mi ani trochu nelíbí, hlavně v těch blond je jak šampoňák. Ale má skvělou muziku a to je hlavní *14* Moje mp3 to denně jistí *14*
  • martina7

    Re: basshuntr

    nwm z kama jste ale newite nekdo jestli bude ted nekdy v cr pobliž střední Moravy dejte mi prosim vedet jj moje icg je 374938631 tak mi napiste diky mooooc *14* *14* *14*
  • Re: hahaha

    JJ, lepsi: Now you're gone, All I ever wanted *3*
  • basshuntr

    no taky by mě zajímalo jestli není náhodou na kluky..hih ale podle jedný fotky na netu, kde je přistižen s jednou slečnou v choulostivé situaci bych řekla, že je asi na slečny...hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
  • basshunter

    chtěla bych se zeptat,jestli je Basshunter homosexuál:D podle těch jeho pohybu to tak vypada. bez urážky ,víte to někdooo?? *1* *7* *5*
  • anonim

    ma super pisnicky ja skvelej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit