Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Brandis

OSOBNOST 13.1.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evels

    brek..

    ach jo, všechny moje milovaný hvězdy umřou...
  • Bože...

    To, že je po smrti jsem se dozvěděla až teď, vůbec jsem to nevěděla.No to je hrůza.Nikdy nezapomenu na ty jeho oči a úsměv a na roli v Nekonečném příběhu II.On byl prostě neuvěřitelný.
  • van

    ...

    Podle mě Jonathan už nezvládal všeche ten nápor od novinářů...Zachvíli se budou celebrity zabíjet běžně ,jen kvůli těm idiotům co jim nenechaj kousek soukromí !!! *5*
  • prsba o adresu

    nevite nekdo jakou mel jonatahn adresu kde bydelal nez zemzel
  • stroj casu

    ja si nemyslim ze byl obeti svych rodicu stejne jednou ci driv by v hollywodu skoncil a co za tou sebevrazdou sato byly urcite drogy jen tak z hecu se obesit nemohl skoda ze nexistuje stroj casu aby se tomu dalo zabranit
  • Jonathan

    Byla jsem překvapena stejně jako vy, ale vždycky si vzpomenu jak jsem koukala na film Mistr kikboxu, teď už si můžu jen říkat, jak skvělý herec to byl *4*
  • Talentovaný herec

    Jeho překrásné oči a úsměv jsou skutečně nezapomenutelné. Navíc to byl obrovský sympaťák!
    Dodnes nemohu jeho smrt vydýchat....
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Smutny zivotni pribeh

    Jonathan byl obeti svych ctizadostivych rodicu. Od jeho dvou nebo tri let ho vlaceli po konkurzech na ruzne reklamy, pak prorazil i do sveta filmu, stal se idolem mnoha divek a v dospelosti trpel tezkymi depresemi, protoze se nemohl srovnat s jeho ustupujici slavou a uvadajici karierou. Nakonec spachal sebevrazdu obesenim v jeho vlastnim dome, ze ktereho uz dlouho predtim cele mesice nevychazel.
    • Re: Smutny zivotni pribeh

      neskutečná podobnost s riverem phoenixem..a s koncí uplne stejne *9* *9* proš vždycky nekdo tak pekný *7*
      • Re: Re: Smutny zivotni pribeh

        naprosto s tebou souhlasím!!! Ta jeho rozkošná tvářička je opravdu nezapomenutelná. *14* to že je už po smrti (ačkoliv je to už 4 roky) sem se dozvěděla teprve před chvílí a docela mě to vzalo. . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit