Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Brandis

OSOBNOST 13.1.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som ho videl na zivo vroku 202 ket natacali film v praze hartova valka
    • mato ako si mohol vidiet jonatana brandisa na zivo vroku 2002 ket si neustale vrimavskej sobote a nigdi si nebol vprahe neklam aspon prosim *16* barry *16*nemam rad ket niekto klame akoti mato.
      • no jasne ati to otkial vies ze som nebol v prahe 2002 ved jasom vtedi dokoncil skolu a siel som do prahi za rodinou a tam som pocul od mojej kamaratky mariki ze sa tam bude natacat film hartova valka aj to reklamovali v televizii na nova tv.as potom som prisel do rimavskej soboti.
  • ahoj volamsa mato ale volajuma berry jeto dost smutne ze zomrel herec jonathan brandis ja som ho as tak nepoznal ale otom mi povedala moja kamaratka a par ludi coho poznali as teras som sato dozvedel otom kamaratka a ludia ktoriho poznaju mi hovorili zesa podobam na neho ze mam snim rovnake crti tvare usmev a vlasi tak tobol ten herec okom mi hovorili neustale *8*
    • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *16* *16* *16* *16* aspon neklam ze sa podobas na neho *16* jata poznam mato s rimavskej soboty *11* a oakich ludoch tu hovoris alebo priateloch vet tisi samotar a nemas priatelou tak neklam ok.a vobec ta nikto nevola Berry tomas z filmu mistr kidboxsu? tam hral Jonathan brandis.ako barry.
      • nechaj si tie reci preseba dobre phoenix. *16* *16* *16* jemi steba *11* *11* phoenix. a nevimislaj omne hluposti rosprava steba ziarlivost.phoenix" *16*
    • *8*
  • Zjištění o jeho smrti mne strašně moc nepříjemné a bolestivé zaskocilo. Jonathan bude vždy žít ve svých filmech, je ho strašná škoda, necht odpočívá v pokoji a je někde tam nahoře šťastný.
  • Jonathan

    Byl to ten nejkrásnější kluk, jakého jsem kdy viděla.Ty jeho překrásný oči, úsměv a vůbec celá ta jeho nádherná tvářička jsou nezapomenutelný.Měl i obrovský herecký talent. Škoda,že už nežije.
  • anelka

    Suicidal dragon :-(
  • Moje dětství

    Tak ted jsem se to dozvěděla, z těchto stránek :-( Smutný...Nekonečný příběh byl můj NEJLEPŠÍ DĚTSKÝ FILM. Měla jsem všude plakáty z Nekonečného příběhu, kreslila jsem si všude Falca a strašně jsem si tam přála být snima. Něco jako ted mají děti Harryho Pottera tak já měla Nekonečný příběh...takže Nekonečný příběh už skončil... *9*
  • j.ny

    :-(

    Velmi smutný osud........obdivovala jsem ho od dob Nekonečného příběhu II. Je škoda, že už není mezi námi, byl to výjimečný herec a věřím tomu,že i výjimečný člověk.
  • Ahoj

    Ahoj, teprve teď jsem se dozvěděla, že Jonathan umřel. to je mi fakt líto, protože to byl skvělej herec. Jako malá se mi hrozně líbil. Je ho fakt škoda. A jestli spáchal sebevraždu, tak byl fakt hloupej. Protože vždycky všechno nějak dopadne a brát si život je opravdu ta největší hloupost na světě. Když si člověk uvědomí, že to jde vyřešit taky jinou cestou a že žít je ten největší dar, jaký člověk může mít. A měl by si toho spíš vážit, že je vůbec zdravý, že ho nic netrápí a že na tom není jako jiní, kteří musí být upoutaní třeba na invalidní vozík. Prostě na to by člověk nikdy neměl ani pomyslet a měl by si vážit každý chvilky, kterou může na tomto světě žít.
    • j.ny

      Re: Ahoj

      Víš, občas je to asi těžké zvládnout psychicky pocit, že už nejsi TA HVĚZDA, kterou milovali miliony lidí...a že to prostě vyprachalo......někteří lidé to prostě nezvládnou. Někdo začně pít (viz některé naše české celebrity) a někdo to bohužel řeší sobecky sebevraždou. Nemyslí na rodiče ani přátele, kteří ho milovali, prostě občas člověku dojde síla....Samozřejmě by se to nemělo stávat, život je opravdu dar a lidé by si ho měli mnohem více vážit, bohužel se to tohle stává, někdy i v našem blízkém okolí....Je to smutné.
      • Re: Re: Ahoj

        Je mi ho taky moc líto, byl vážně skvělej. On a Jonathan Taylor Thomas a Devon Sawa představovali to nejlepší z devadesátých let. Ale ještě víc je mi líto že na téhle planetě záleží jenom na lidech co jsou hezcí nebo slavní. My ostatní nemáme šanci.
  • ♥♥♥

    ♥♥♥Jonathan je můj nejoblíbenější herec...byl upe krásnej ,milej a sympaticke....přesně proč zrovna tenhle...ale nejlepší bylo když jsem voděla o vánocích nekonečný příběh 2 a pak jsem se koukla na internet jak vypadal jako teen a pak jako dospělej...a pozorovat jak se měnil k lepšímu♥♥♥!!!!upe k sežrání!!! *14* *14*
  • Vzpomínka

    Je to můj oblíbenec.Všechny filmy s ním jsem sice neviděl,ale herec to byl dobrý.Nejraději mám nek. příběh 2 a Mistr Kickboxu.Jonathan Brandis žije ve svých filmech dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit