Přejít na výpis diskuzí

Jordana Brewster

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myluju ji, nadherna samica
  • kirushka97
    *14* Jordanko, všechno nejlepší :) :) :) *14* *14*
  • jetu jordana
  • jordy je fakt nej a milujuji *14* *16* *5*
  • Naprosto ji Miluju. Ve filmech Fast and Furious byla fakt sexi a nadherna samicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Love *14*
  • Anna.N
    Vše nejlepší Jordy *3*
  • Všechno nejlepší 32 narozeninám Jordano hodně štěstí zdraví a lásky
  • Ty vole, to je tady lesbicka stranka, nebo co? Po chvili,co jsem cetl jsem myslel, ze jsem zabloudil nejam jinam, ale mrknul jsem na web adresu a zjistil jsem, ze nejsem to ja, kde asi zabloudil...
  • já jí sice podobná nejsem ale chtěla bych být ve filmu agentky D.E.B.S Amy protože se s ní mohla líbat a tak..:)) jsem na kluky ale ona je fakt krásná..nechápu to ale chci ji!! ty oči ale hlavně ten úsměv..:)) ohh bože..:) *14*
  • ale skoda ze neni bi
  • NÁPODOBNĚ!! *14*
  • Re: Jordana Brewster - nahá

    mas fotky??
  • Jordana

    Mail jordany by mněl být tento: sweetjordana@gmail.com ALE nevím to na 100%
  • puspuspusinka

    Jordana

    No já vám to povím takto Jordna lesba neni. Chce mít 2 děti a jestli je vdáná tak to nevím.
  • miluju jí xD

    jordana je nádherná nejkrásnější plno sem jí i torchu podobná ne moc ale trochu jo ..já sem bis a s amy bych si to ihned vyměnila agentky jsem vyděla alespon 5x a pokaždý se mi líbili ona je super narovinu ale žikam že s amy bych nechtěla bejt ta se mi vubec nelíbí neni ošklivá ale muj typ to neni ale jordy ta je dokonalá ja miluju ten její lišáckej usmě prostě chci jí :D *14* *14*
  • sharpay1995

    Re: Re: OMG

    Naprosto souhlasím...:)
  • alexsro

    Re: OMG

    já i spát *4* ale to je jedno .... hlavně jí to sluší když hraje agentku či mrchu :D .... třeba Lucy Diamond v D.E.B.S ......
  • OMG

    heeej lidi vzpamatujte se co tady říkáte...neříkám ona je fakt hezká, ala myslím v tom smyslu jako že bych chtěla vypadat jako ona..a né sní spát..humus
  • philipppo

    Re: ......

    přesně ..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ......

    Ona je strašně sladká a v agentách je úžasná *14* . Škoda že jí nemůžu mít doma *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit