Přejít na výpis diskuzí

Jordana Brewster

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejkrásnější děvče

    *14* Ja sem se do ni asi zakoukal. *14* Je moc krásná - opravdu . Z jakým chlapem je vdaná a je vůbec vdaná? napistemi někdo
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nejkrásnější děvče

      Jo teď je s nějakým škaredým a zarostým hercem...Hnus..nechápu co na něm vidí ??
  • jj

    Jordana Brewster je fakt suprová herečka *3*
  • Kurec

    Je to prostě kus mno...Jesli je fakt na ty holky tak proč nejsem holka a nežiju s ní *9* *9* *9*
  • K SEŽRÁNÍ

    Téda já sem z Jordany celá hotová *15* byla naprosto k sežrání v Agentkách *14* ty její pohledy a taková nevinná tvářička no prostě super.. neznáte náhodou někdo její mail...? *7*
  • puspuspusinka

    Jordana

    No já vám to povím takto Jordna lesba neni. Chce mít 2 děti a jestli je vdáná tak to nevím.
  • Sexy slečna

    Je to nádherná slečna!!! *14* A výborná herečka... *14* Nejvíc, kde se mi líbila, bylo jako Lucy Diamond.. *14*
    • Re: Sexy slečna

      Sem IN LOVE z tohoto filmu,tuhle kočku tak dostat *14* jaká je jinak její orientace?
    • Re: Sexy slečna

      Jo to máš pravdu ve filmu Agentky D.E.B.S vypada uplně skvěle.
  • Nejhezčí holka

    To je ta nejhezčí holka jakou sem kdy viděl. Nejvíce mě dostala ve filmu rychle a zběsile 1. Je to kočka *14*
  • Jordana Brewster - nahá

    Estli chcete napište, a já vám pošlu ty fotečky...
    • Re: Jordana Brewster - nahá

      mas fotky??
    • Re: Jordana Brewster - nahá

      a ještě máš ty fotečky???
  • nn

    Jordie není na holky,proč by měla být? Je to jediný film takhle kde hrála lesbu pokud vím ,taková Piper Perabo těch filmů má za sebou mnohem víc *3*
    • Re: nn

      ty pises,ze neni a tady dalsi pise,ze je...tak co,je nebo ne?
  • forsims

    Fast & Furious

    Minulý týden jsem byla v kině na Fast & Furious a jsem z toho filmu maximalně nadšená je to snad nejlepší díl ze všech *14* faktis ! x) a o Jordaně nemluvím ta tam byla senzační,jenom škoda,že jsem ji neviděla v agentkách jak tady píšete x(.Jinak jsem si nově založila blog o Jordaně s aktuálními články jestli chcete mrknětě *3* http://jordana-brewster.blog.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit