Přejít na výpis diskuzí

Jorga Kotrbová

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jebot

    Chtel bych ji prcat.
  • Zlatovláska

    Paní Jorga je úžasná herečka i člověk. Poznala jsem to od prvního dojmu. Je radost na ni pohledět! Role v pohádce Zlatovláska ji moc slušela a v mých očích se stala nesmrtelnou! Lepší a hezčí pohádku od Erbena se už nikdy nepodaří natočit. Moc Vás obdivuji, paní Jorgo! Hodně zdraví a štěstí! Monika
  • Ztížená schopnost soustředění

    Dnes byla v TV Havlova hra, záznam "ze Zábradlí" 1998, J. Kotrbové to slušelo a myslím i dobře hrála. Možná je škoda, že jí není víc vidět.
    • Re: Ztížená schopnost soustředění

      souhlasím také jsem tam byla
  • samá chvála

    Skvělá herečka obdivuji Vás *4*
    • Re: samá chvála

      máte pravdu!!
  • skvělá herečka

    Patří mezi moje oblíbené herečky má v sobě něco úžasného.Obdivuji jí jde to z ní ta krása a něha okouzlit okolí
    • Re: skvělá herečka

      souhlasím
  • Jorga

    Vynikající herečka, kterou jsem naživo obdivoval v Realistickém divadle během mých vysokoškolských studií /1975-9/.Nikdy nezapomenu na její:" Fialky, kupte si fialky v Shawově Pygmalionu, na Zkrocení zlé ženy a další role.Sympatická,s příjemně výrazným hlasem a divadelnice tělem i duší.Přestože tam hráli vynikající herci, Jorgu jsem měl nejraději.Potěšilo by mne, kdyby se něco z těch rolí dalo sehnat na DVD.A ještě otázka.V Praze nebylo zvláštnosti potkat občas nějakou celebritu.Jednou jsem viděl mladou dámu s červenými kostkovanými kalhotami někde za Národním divadlem na procházce s pejskem, dodnes nevím zda to byla Jorga, ale mohla to být.Podobně jsem někdy v r.1981/2 cestoval v Paříži metrem a vedle mne stál/pokud to nebyl dvojník/ sám velký A.Delon.
    • Ano, viděl jste správně, bydlí v Pštrossově ulici, kousek za Národním divadlem.
  • Pěkný den paní Jorgo,
    vždy jsem Vás obdivoval jako překrásnou ženu,kterou jste stále
    a Vaše výkony v Tv nebo filmu byly pro mne úžasnou podívanou.
    Škoda jen,že jsem Vás nikdy neviděl na vlastní oči...
    Moc Vás obdivuji a ani snad nejsou slova která by to vyjádřila.
    Přeji jen a jen šťastný život -Roman- *3*
  • jakub

    pani jorgu kotrbovou sem obdivoval v pohadce zlatovlaska zahralo to skvelena tu pohatku muzu koukat trebakazdy den
  • joringa a její dcera

    Joringa je charizmatická dáma s fantastickým hlasem a její herecký talent zdědila i její dcera paní Tamarka Komínková(kterou můžete vidět v Městském divadle ve Zlině). Jsem milovnice české kultury a obě tyto dámy do ni bezesporu patří.
    PS:Kdyby to náhodou četl někdo kdo je v kontaktu s těmito dámami tak jim prosím přetlumočte následující vzkaz.Díky. Přeji oběma jen to nej... ať se jim daří nejen v práci ale i v soukromí. To a mnohem víc vám přeje evinka
  • narozeniny

    Milá paní Jorgo
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit