Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm......zdá sa mi že vy si myslíte že vám odpíše:/ nebude to tak *6*
  • jžš detiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!JORGE VáM neodpíše-_- twl-_- vidím ako sú tieto deti inteligentné-_- *12*
  • i love jorge blanco *14* *14* *3* *3* *3*
  • :/ jorge vám neodpíše deti *1*
  • ehm.......Jorge o tejto stránke nevie-_- čiže mu tu zbytočne píšete-_- *2*
  • ľudia vážne si myslíte že vám jorge odpíše?ved on o tejto stránke ani nevie-_-
    • AHAHAHAHAHAH AK NEODPISE ALE ASPON SI VIDI TIE spravi a ja viem ze tu chodi Jorge a vidi si spravi *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • on sem nechodí vieš? *3* a ked už tak fake :)
      • o tejto stránke nevie!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • maš mega božíí pravdu ketrin nebo jak se jmenuješ to je jedno :)violetta *14*
  • Ahoj si muj oblibenec sice sem kluk ale miluju serial violetta a ji miluju taky takze prosim az se s ni rozejdes tak mi neco napiste. Cau budu chodit s violettou
    • vieš oni spolu ani nikdy nechodil a ty s vio chodiť nebudeš *1*
      • nechodili*
  • Ty a Austin Mahone ste úžasný :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Ahoj si peknej protoze s tebe silim miluju te pusu :-) :-) :-) :-) ááaaaaáaaaaaa proste te miluju
  • mam moc rada jorgeho proste ho miluju miluju vi te co to je a chci se snim setkat a moc tini mam rada taky ale ne tak jako jorgeho a všechno nejlepší preju tini k narozenina miluju te tini miluju vas všechny dti ve skole se mi smejou ze mam rada seriál violetta ale me to nevadi i kdys mi je 15 let a nestidim se za to fakt se za to nestidim as si mluvej co chtej me oni nezajimaj me zajima hlavne violetta a to je všechno miluju miluju miluju miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit