Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leon hello to my favorite actor serialu Violetta zboznujem your songs and you oodlooking *14*
  • JB-JORGE BLANCO
    JB-JUSTIN BIEBER
    Mám na ruke nakreslene srdce a v ňom JB. Keď sa ňiekto spyta čo to znamena. Poviem mu su to dvaja oblubeni spevaci :)
  • ahoj violetto prosim prijed nekdi kdi chceš kdi na piš prosim prosim prosim šternberku čech ulice bezručova9 prosim prosim kdi chceš prijed na piš ksdi ..
    • Aneto, Violetta je jen seriál, není to skutečná bytost, jen herečka co jí hraje je skutečná
  • a por mí a alejarse de Checa o Eslovaquia:)
  • violetto a kdi mužeš prijet na piš *9*
  • Lo sentimos,pero no puedo averiguar su cumpleanos:)
  • ahoj violetto prindeš unas na moje na rozenini 12dubna prosim mam vas rada a chcu vas vidět prosim prosim ste nejlepší bidlime ve šternberku čech ulice bezručova9 prosim *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj violetto prindeš unas na moje na rozenini 12dubna prosim mam vas rada a chcu vas vidět prosim prosim ste nejlepší miluju vas. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj leone ma vas rada ste nejlpeší divam se dicki na temn serial ste nejlepší mam vas rada v šechni a kde budte dělat koncert a kdi na piš mi prosim *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Violetta grácias! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit