Přejít na výpis diskuzí

Josef Abrhám

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Bol to dobrý herec. Nech odpočíva v pokoji

  • Rudo

    Nech je zdravý spokojný, aj šťastný, nie je sám, čo mu manželka odišla, všetko dobré zo Slovenska, Milan

  • Josef Abrhám je super herec a Libuše Šafránková také. Doma si pouštím DVD, kde spolu hrají.
    *1* *2* *3* *14* *4* *5*
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ARTUR
  • ja ho nemam rad , a to tak, ze velmi
  • Vše nejlepší k svátku.ARTUR
  • Na Tiscali lzou,ze je treba registrace a pritom lide pisi anonyme.Blokuji diskuze,vybiraji jen co se jím hodi,manipuluji s diskuzemi lidi,lzou,je to ubohost a hnus...Poznalo jiste vic lidi cenzuru v Tiskali,co se nemohou vyjadrit,nebot jsou blokovani...,je na Tiskali manipulace,cenzura,vybiraji jen,co se jim hodi...
  • vše nejlepší k svátku hodně zdravý čtestí a at ještě dál hrajete v televizi.
  • vazeny pane abrhame,chtela jsem vam jen poprat k vasim vcerejsim narozkam,taky jsem mela včera,takze stastne vanoce a vse nej do nového roku vam i libusce preje jana-jizni morava.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))
  • Pane Abrhám, jste úžasný herec. Filmy s Vámi jsou vždy krásné a rád se na ně dívám. Jsem štastný, že jsem měl tu příležitost Vás osobně potkat a pozdravit. Bylo to v Brně 6.8.2013 v jednom nejmenovaném hobby marketu. Za toto setkání děkuji, splnil se mi sen *4*
    Přeji do dalších let spoustu krásných filmů, hlavně zdraví.

    Roman
  • Pane Abrháme, jste jeden z mých nejoblíbenějších herců (jak u nás, tak v zahraničí). Jste taky z toho druhu herců, kteří si zaslouží obdiv. Hodně štěstí i do dalších let. :-)
  • Josef Abrhám

    Milý Pepo
    Přání k včerejším narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • gratulujem

    gratulujem ani som si neuvedomila, že má 70 veľmi dobre vyzerá, prajem dlhý a zdravý život, ako ten čas letí.
  • Vše nej k narozkám. Čas se nedá zastavit.

    Vážený pane Abrháme. Přeji Vám hodně zdraví k 70 narozeninám. Rád si vzpomenu na některé filmy, které byli docela úsměvné. Bohužel čas vše proměňuje. Avšak musím jako souznitel v dnu narození Haničky Zagorové moji nejmilovanější zpěvačky připomenout, jak jste kdysi hráli spolu v roce 1982 ve filmu Trhák. Byly to jiné časy. Rád se na tento film občas podívám. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Modlitba

    Vážený pán Abrhám!
    Dlho po skončení filmu ,,Kráska v nesnázích“ som sa dopátral možnosti ako Vám tlmočiť moje pocity po jeho zhliadnutí a zároveň vzdať hold Vášmu ,,Arts de la scène“. Však čítajúc príspevky Vašich obdivovateľov mi akosi neprichádza na um nič čo by sa im mohlo priblížiť. Píšu o Vás toľko dobrého, určite v úprimnosti sa snažia tromfnúť jeden druhého a tak nechtiac Vám prisudzujú rolu po akej asi netúžite. Pretože takto nejako sa tvoria bohovia a ním Vy isto nechcete byť.
    Napriek tomu (či práve preto?) Vás smie ktokoľvek požiadať aby Ste mu dali silu a odvahu, zmeniť veci, ktoré sa zmeniť dajú, pokoru, aby prijal veci, ktoré sa zmeniť nedajú a múdrosť, aby ich vedel od seba odlíšiť!
    To prvé Ste dokázali na začiatku Vašej kariéry, to druhé na jej sklonku a to tretie robíte celý život
    Michal Šaling Banská Bystrica.
  • ČAPEK

    Vážený pán Abrhám, v jednej relácii v decembri 2008, ste čítali úryvky z knihy od Karla Čapka. Môžete mi prosím napísať názov tej knihy?

    S pozdravom Bartschová z Košíc-SR.
    Máte veľmi sympatickú manželku.
  • Super herec

    Važený pán Abrhám sme zo Slovenska a sme vaši velký obdivovatelia hl.super filmy Kulový blesk a Vrchní, prchni.

    zdravý vás rodina .M.Mikloša

    Sokolovce 20.6.2009
  • vzpomínky

    Dobrý den,
    můj otec,který byl v 50.letech nuceně v kun.cihelně, mluvil občas o Jožkovi a znal se s Vaším panem otcem.Já jsem tam také někdy otce navštěvoval a Vás jsem viděl jen jednou.Kontakt nebyl,jsem o 4 roky mladší.Ale kamarádil jsem se se Soňou H.a mám pěkné vzpomínky i na její maminku.Rád bych o nich něco věděl.Pokud uznáte za vhodné,budu vděčen.Díky.O.T.
  • vzkaz

    Vážený pane Abrháme. Chtěl bych si s Vámi popovídat o Elence, která byla velkou kamrádkou mojí tety Evy Bukovské. Obě potkal stejný osud.
    Na tomto místě nechci zabíhat do detailů, ale jistě budete vědět oč jde. Budete-li si na toto téma chtít popovídat a zavzpomínat si, můžete se mi ozvat na můj E-mail. S pozdravem Vít Bureš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit