Přejít na výpis diskuzí

Josef Navrátil

OSOBNOST 31.12.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepa a LHŠ

    Ahoj, inu já se s Pepou znám :) Na LHŠ jsme se docela skamarádili, krásně mi poradil a bezvadně se s ním povídá :) Je to vážně bezvadnej kluk, věřím, že ho hodě lidí nemusí mít rádo, docela jsem koukala když v ulici hrál takovýho docela rozmazlenýho fracka a já ho pak vidím, povídám si s ním a říkám si že ho znám, a ono joo, znala :) Myslím, že sem ani nechodí ale i kdyby tak tě Pepo moc zdravím :) Žirafka :-*
    • Re: Pepa a LHŠ

      Ach, díky za pozitivní příspěvek, Pavlínko :). A taky moc pozdravuju :).
  • ivisek77

    Už se těšíííím

    Ach jo už se strááááášněěěě moooooooooooc těším až se s tebou potkám Pepčo facticky moc až vs rpnu ch jo doufám že to uteče jako voda. *4*
  • Madam z Iziu

    Ahoj, viděl někdo ten film Madam z Iziu? A nevíte kde se dá zkouknout? Díky
    • Re: Madam z Iziu

      Nenašel jsem o tom víc, než, že to existuje...
  • Chat

    Ahoj.
    Tak jsem si přečet chat, kdybych se tam náhodou psalo něco zajímavýho. No, Drahobudicema jsem projížděl kdysi autobusem, když opravovali silnici za Zásmukama (aspoňže teď daj dohromady to náměstí), ale celkem mě zaujalo, že Janků hraje paní Lojdová; já, nahluchlý to člověk, známé dabéry rád vidím, ale nikdy nepoznám, takže dík za tuhle informaci.
    Jinak, na Ulici se teď kouká krásně, na tebe taky, hraješ výborně. Tak ať se daří i dál.
  • dáte mi e-mail?

    Ahoj Pepo dáš mi prosím tvuj mail? já už si píšu s Matyášem Valentou a ráda bych i s tebou dal by jsi mi ho prosím? děkuju *3* *3*
    • b3r1nk4

      Re: mrziiii mne to !!!!!!!

      cusik Pepo ........... plsek dal by si mi tvuj e-mail ...icq...bo neco takovyho ????...... PLSEK !!!!! moje icq je 436521129 a nebo e-mail H.y.J.e.N.a@seznam.cz....plsek napis mi moooc te plosiiiim kdyztak se uvidime na lhs paik !!!!!! chtela bych ti totiz neco rict !!!
      *7*
      • ivisek77

        Re: Re: mrziiii mne to !!!!!!!

        ty jedeš na lhš? na jakej termín? já na 2/09
  • Peťa K.

    Ahojík *3* jak ti sem psala ta Marťa B. tak to je moje kámoška ze třídy a jsem ta její kámoška o který psala, písni mě nebo martě na mejlík prosím můj je Petra.Kosi@seznam.cz *3* *4*
  • kikkim

    Nechápu vás

    Panebože já vás nechápu,nic ve zlým,ale fakt nepochopím že sem píšete aby napsal icq...on sem možná ani nechodí a když jo,tak pochybuju že vám napíše...to je lepší psát na mail,někteří odepisují.Ale málokdo vám jen tak dá icq,to by neměli žádný soukromí... *3*
    • Re: Nechápu vás

      jo to je pravda
      myslite ze potom touzi aby si s vama psal????
      dit vy byste chteli vedet vsechno a uz byste mu nedali pokoj
    • Ale já se chápu

      Ahojky jako nevím jaký slova máš ve svým slovníku když neumíš ani pozdravit ale to je moje věc co mu ppíšu a na co se ho ptám a záleží na něm jestli nám ho dá nebo napíše at se nezlobíme ale že chce mít soukromí takže logika srry neber si to vážně *3*
      • kikkim

        Re: Ale já se chápu

        Hoj..Promiň,já jen že mě to vážně štve..jasně že to tvá věc.Ještě jednou promiň.
  • Marťa B.

    Ahojky,chtěla bych ti říct že hraješ dobře a fandím ti taky semnou do třídy chodí kámoška která si tě mocinky oblíbyla a bylo by dobrý kdyby si nám napísal něco na mejlík ju??Byl bys fakt hodnej tak ppp a hrej dál a NEBO icq je385976495 *1* *3* *3* *3* *14*
  • Peťa K.

    Ahojky *4* napsal mys mi prosím tvoje icq na tuhle stránku? prosím *4* *1* *1* a dodatečně všechno nejlepší k narozkám *4*
  • kikkim

    Všechno nej!!!

    Pepíku všechno nej k narozkám!!!Ať se Ti všechno daří,hodně filmů a seriálů a všechno co si přeješ *5* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit