Přejít na výpis diskuzí

Josef Navrátil

OSOBNOST 31.12.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Pepo

    Ahoj, můžu se zeptat, kolik dílů Ulice máš teď předtočených? A budeš zase v televizi častěji? Já mám postavu Mirka ráda a doufám, že ho konečně potká více štěstí:-) Hraješ ho fakt skvěle a role Ti sedí. Dík a ať se Ti v hraní daří:-) Tereza
    • Re: Ahoj Pepo

      Ahoj Terezo :),
      kolik dílů mám předtočených skutečně nevím, naposledy jsem točil pololetní vysvědčení. A zanedlouho jedu natáčet zas...
  • Eeeehmm

    okalis: Já bych ti o tom mohl neco rict - Jsem to pořád já. Ostříhanej. Docela mě mrzí, to že si "nektří" myslí, že jsem někdo jinej, nobo dokonce že hraju hůř. Podle mě to nemá na herectví vliv. A je vidět, jak je okalis nepozorný divák. Podle mě si až zas tak "nepodobný" nejsem.
    • ?!???

      Tedy jestli je to pravda, tak asi zešílim, protože jsem už poznal kdeco a kdekoho a taky nepoznal a tohle mě asi dostane. No vrátil jsem se sem i proto, že jseš tam zase, tak možná, že jsem ty necelé dva díly byl opravdu mimo a v tom případě se tedy omlouvám; no i mistr tesař se někdy utne a když není takový mistr, tak si taky může useknout nohu...
      • Hm...

        Nojo, neuznávám se, měl bych se propadnout, ale chápu se a zároveň mě to dostalo, jak mě ani dnešní politická situace nedostane. Mám pocit, že nějaká změna stylu tam bude; upřímně řečeno se takováhle změna za tak krátkou dobu moc často nevidí. No něco mě napadá, ale radši nebudu nic přidávat, protože za tohle by mi ještě lidi mohli přestat číst komentáře a musel bych se zahrabat daleko od filmů a televize.
  • Peťa K.

    Ahojky *4* napsal mys mi prosím tvoje icq na tuhle stránku? prosím *4* *1* *1* a dodatečně všechno nejlepší k narozkám *4*
  • Chat

    Ahoj.
    Tak jsem si přečet chat, kdybych se tam náhodou psalo něco zajímavýho. No, Drahobudicema jsem projížděl kdysi autobusem, když opravovali silnici za Zásmukama (aspoňže teď daj dohromady to náměstí), ale celkem mě zaujalo, že Janků hraje paní Lojdová; já, nahluchlý to člověk, známé dabéry rád vidím, ale nikdy nepoznám, takže dík za tuhle informaci.
    Jinak, na Ulici se teď kouká krásně, na tebe taky, hraješ výborně. Tak ať se daří i dál.
  • ivisek77

    Už se těšíííím

    Ach jo už se strááááášněěěě moooooooooooc těším až se s tebou potkám Pepčo facticky moc až vs rpnu ch jo doufám že to uteče jako voda. *4*
  • Pepo NAPIŠ!!!!!!!!!!!

    Ahoj Pepo Strašně moc tě prosím napiš mi na mail!!!!!!PROSÍÍM!!PROSÍÍM!!PRO SÍÍM!!PROSÍÍM!!!!!!
    Určitě NAPIŠ!!!!!(můj mail:machanovanikola@seznam.cz
    se
  • 5.2.09

    Zdravim. No, pořád nějak nevim, co si myslet, jednou tě hltám a příště ti ani nevěřim.
    Ale rozhodně v současný době jseš úžasnej; ke druhý půlce toho Mirkova útěku neni co dodat; tak doufám, že to bude krásná podívaná i nadále.
    No, nevim, kdo to teďka píše, ale je až trochu potrhle dobrej. Když si vzpomenu, jak začátkem sezony lidi tvrdili, že je ta Ulice už ani moc netáhne, teď je to pro změnu možná lepší než kdy dřív...
  • Marťa B.

    Ahojky,chtěla bych ti říct že hraješ dobře a fandím ti taky semnou do třídy chodí kámoška která si tě mocinky oblíbyla a bylo by dobrý kdyby si nám napísal něco na mejlík ju??Byl bys fakt hodnej tak ppp a hrej dál a NEBO icq je385976495 *1* *3* *3* *3* *14*
  • Pepa a LHŠ

    Ahoj, inu já se s Pepou znám :) Na LHŠ jsme se docela skamarádili, krásně mi poradil a bezvadně se s ním povídá :) Je to vážně bezvadnej kluk, věřím, že ho hodě lidí nemusí mít rádo, docela jsem koukala když v ulici hrál takovýho docela rozmazlenýho fracka a já ho pak vidím, povídám si s ním a říkám si že ho znám, a ono joo, znala :) Myslím, že sem ani nechodí ale i kdyby tak tě Pepo moc zdravím :) Žirafka :-*
    • Re: Pepa a LHŠ

      Ach, díky za pozitivní příspěvek, Pavlínko :). A taky moc pozdravuju :).
  • Profil

    Ahoj má na na lidé.cz profil: pepa.navratil1996@seznam.cz
    • Re: Profil

      achojky na lide tak to fakt neni on jenom si to nakej kluk zalozil aby pritahnul holky pac pepik je fakt strasne klasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit