Přejít na výpis diskuzí

Josef Pejchal

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slaďouš

    Je tak nádhernej že si to neumíte představit.Kůli němu jezdim do VČD kde hraje .Je to slaďoušek *14* *14* *14*
  • Super kluk

    Ahojky jsi suprovej seriálový Vrabčáček hlasovala jsem pro tebe v soutěži v Blesku.Gratuluju!!!Moc ti budu držet palce se seriálovou Veverkou?Šťastný Nový rok 2009 hodně štěstí v životě hereckém i osobním.Ahojky budu ráda jestli se mi ozveš budu držet palce *14* *4* *4* *4*
  • vodka-s-dzusem

    Mňam =c*

    wow.. sladkej..roztomilej =c*
    --žramózní--
    hlavně jako -Suk- --v ordinaci x))
    žeru ho.. =0** *14*
  • Krááása

    Je k sežrání fakt krááásnej a úžasnej herec... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • čau

    čau pamatuješ si na mojeho tatku.Jmenuje se Jaroslav Kalous
  • vzkaz

    I já patřím mezi ty , jejichž přáním je setkat se s Tebou/Vámi třeba jen tak někde , někdy náhodou ... Ne , že bych byla nějaká bláznivá faninka ,ale tak každý z nás má nějaké to malé přání ...
    Vlastně jsem ani nevěděla , co bych sem měla pořádně napsat , tak tady po sobě zanechávám takový bezcenný vzkaz ... Takže přeji pěkný den ...
  • Blahopřání

    Náhodou jsem zjistila, že máte dnes narozeniny, tak vše nejlepší.Kromě zdraví přeji krásné role. Už se dnes večer těším na Ordinaci..
  • Skvělej....

    mi moc nepřipadá.... dokud hraje v podobných kusech jako je přiblblá ordinace.... Vzkaz pro pana herce: Jsi špatnej a pokud se rozhodneš konečně ukončit karieru tak si děvčátka najdou jiného idola ... škoda že toho po Tobě víc nezůstane *13*
    • anet3

      Re: Skvělej....

      No, možná by si měl někdy zavítat do divadla, abysi zjistil, že zas tak špatnej herec není. A že hraje v přiblblý ordinaci jak tvrdíš, no a co? Je to v dnešní době asi jedinej seriál, kterej dává příležitost mimopražskejm hercům. A nějak se začínat musí. Mimoto asi není tak "přiblblá", když ji sleduje půl národa *15* Ale je to tvůj názor, každej má na něj právo *3*
      • Re: Re: Skvělej....

        Nazor je nazor... jinak do divadla chodim a rad!! Jenom jsou dobra predstaveni a dobri herci a na druhe strane spatna predstaveni a spatni herci. Mezi ktere Mr. Pejchal patří.... žádná pomoc.... snad už brzo pochopí i ostatní že kazí vkus národa hraním za laciný peníz v totální kravině. *9* Koncim a uz jsem neprijdu... pekny chatik odalisti (tky) *1*
        • anet3

          Re: Re: Re: Skvělej....

          Přesně tak, názor je názor *4*
  • anet3

    Ne jen pěkná tvář...

    ....ale i vážně milej chlap. Měla jsem to štěstí se s ním v divadle setkat. O přestávce jsem ho požádala o podpis, na kterej jsem si musela počkat, až zkončí představení, protože neměl propisku *15*
  • Chodí s někým?

    Má nějakou babu? *3* *4*
    • Re: Chodí s někým?

      - už jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit