Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    A Vacátko, jak jsi dopadl s tou pijavici podobnou Rychtářovi
    • pijavice podobná Rychtářovi,to je jeho syn ne ? *2* A podobný mu je nejen vzhledově..
  • *3* Seš borec Luky, nenech se franckemjagrovym otrávit, prostě ho zazdi, ať si píše se svými nicky.
    *4* *1*
    • Luky1987
      :-)
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, drž se a nenech si pocuchat fakt nervy, preju ti at se tvuj problém vyresi, ale ty to zvládneš :) Co se týče Rychtáře, Macuru a Martucciho mne oni nezajímaji kašlu už na ne, jenom na Ivetce mi záleželo a pomohl bych jí kdybych mohl. Pozdravuju taky Veru
    • Když tě tak strašně nezajímají,tak proč o nich píšeš zhruba třikrát denně ? *2* *2* *2* *2* *2* Možná už by jsi měl vyhledat pomoc odborníka !
      • Luky1987
        Už je tu zase haha-franckajagrova a mínusuje. Jsem úplne v porádku chodím i do práce jen mne štve, že kvuli tem 3 kašparum Ivetka tady mezi námi není. Už o nich psát nebudu kašlu na ne i kdyz si myslím, že je to moje vec, co tady píšu a ani nepíšu vulgárne
        • S nadsázkou se sebevraždila už v době,kdy ještě ani Macura a Martucci nebyli na světě..takže si za to mohla sama a žil s ní roky pouze Rychtář..ne Macura a Martucci..ty s ní oba strávili jen pár měsíců..a pak jí občas potkávali,ovšem chlast a léky jí cpal Rychtář..
          • Luky1987
            Omyl Franckajagrova-haha i Macura a Martucci podávali Ivetce alkohol jako Rychtár, všichni tri jsou zodpovedný za její sebevrazdu chovali se k ní hrozne
  • *3* Ahoj Luky, už to bylo i lepší. Právě svádím boj s podobnou pijavicí a parazitem jako je Rychta. Teď chápu, jakou beznaděj musela Iveta pociťovat, když ji v tom nechali samotnou přátelé i rodina. Doufám, že veselá mysl a zdraví mě neopustí, i když tento boj prohraju. Všechno zlé je na něco dobré a i z těch nejhorších sr*ček se dá vytáhnout nějaké pozitivum, nebo alespoň ponaučení. Měj se krásně - keep smiling!!
    *3* *4* *1*
    • Tak to ti přeji pevné nervy ať se tvůj problém vyřeší.Nejhorší je,že syčákům jejich křivárny většinou projdou.Hlavně nestuduj jízdní řády a nepokládej hlavu na koleje.Drž se a neklesej na mysli.
      • Věrko, chtělas napsat, aby mě na něčí narozky neodvedl na koleje namakanej borec? Nervy si pocuchat nenechám. Taky vím, že statky získané nekalým způsobem mnoho štěstí nepřináší a voda se už doufám vaří. "O kříž se teď neopírej, shoříš v týhle době... středověk neskončil, středověk trvá..."
        *11*
  • Luky1987
    Rychtář, Macura a Martucci jsou proste 3 úbožáci, který bez Ivetky nic neznamenaj, ted už po nich nevzdechne ani pes ! Proto sem tohle píšu nebo je to pravda, mám Ivetku rád nezaslouzila si to takhle skončit a mne to štve. PS Nazdar Vacátko jak se máš, co je u tebe nového :)
  • Luky1987
    Presne Vacátko, vlastne Rychtář padl už na úplné dno, kdyz Ivetka spáchala sebevrazdu bez ní proste nic neznamená i Macura také Martucci samozrejme. Vacátko preju ti ješte hezké prožití léta i Vere :)
  • *3* Tak, tak. Kauza Kramný Rychtu definitivně odsunula do bulvárního propadliště na úplné dno. Život je někdy hnusnej, když se přestane dařit...
    Krásné letní dny, grilování s přáteli a hlavu nejen na čepici, což u tebe i Lukyho nehrozí. Bylo mi ctí.
    *3* *5* *1*
    • *4* Věře k dnešnímu příspěvku, (nefachčí vlákno).
  • Luky1987
    Vacátko všiml sem si, že zuzu je Franckajagrova-haha mínusuje a porád strida nicky, že ho to baví. Dekuju i ty si uži teplé počasí taky Vera
    • ..a co je ti do toho jestli střídám nicky ? *15* Vy to děláte taky a je mi to jedno..stejně tak mínusuje moje příspěvky a plusujete si vlastní..
  • *13* Luky, zuzu je zaseknutá gramodeska franckaj-haha, nikdo jiný než jeho nicky sem nepíše, teď už ani Věra. Také já budu pouze občas pozdravovat. Užij si krásných dnů a nepřežeň to s opalováním. Ahoj.
    *4* *5*
    • Já Vacátko nepíšu,protože nějak není co komentovat.Josef nám přes média netlumočí svá moudra.Holt už není zajímavý a zavřela se nad ním voda.Jenom mu nejspíš chybí v rozpočtu peníze,které za svoje bláboly inkasoval,ale už není poptávka a tak mu nikdo nedá ani zlámanou grešli.
    • věra jsi byl ty sám pod jinou přezdívkou tak se zklidni *15*
  • Luky1987
    Ani já ty blivajzy o Rychtářovi a spol. už nečtu, protože je to zbytečné a o ničem porád dokola. Mne jde, šlo hlavne o Ivetku mám jí rád na Rychtu atd. kašlu, ahoj Vacátko zatím
    • Tak to bys neměl..nikomu z nás by to nemělo být jedno..že po ulici chodí nepotrestaný násilník,který měl dávno hnít v cele !
      • Luky1987
        Zuzu je mi to jedno, protože i tak je Rychtář bez Ivetky vyrizeny stejne jako Macura, oba nic neznamenaj a už po nich nevzdechne ani pes !
        • Rychtář nikdy nic neznamenal ! A Macura se aspoň snaží vydělávat v Anglii..a pokuď jde o domácí násilí a jeho projevy,tak má ve všem pravdu..a je dobře,že to zveřejňuje..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit