Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *11* Blivajzy o Rychtovi a spol. už nečtu, můj čas je na to drahocenný.
    Franckajagrova-haha-jojo toho nějak moc ví o údajích a pravidlech, proto mě to tu už nebaví. Luky a Věro, občas vás pozdravím, moc mě těšilo.
    • Nápodobně *15* *15* *15* *15*
  • Luky1987
    Čau Vacátko, dneska mám volno ve stredu jdu do práce, tak sem se mrknul co je novýho. Už není o Macurovi, Martuccim a Rychtářovi pomalu ani slyšet, všichni zalezli po Ivetkynej smrti i bulvárni k*rvy nemaj o čem psát. Koukám, že je tu i haha-franckajagrova a zase mínusuje sobe dáva plus
  • NUDA NUDA NUDA, klidně mě blokni, nech si tu jen franckujagrovou-haha. Taky sem nikdo jinej nechodí. Luky, Věro čau.
    *11*
    • Není to pravda..chodí sem asi 2 tisíce lidí měsíčně..i kdyby sem chodili 3 lidi desetkrát denně,tak to neudělá návštěvnost 2 tisíce za měsíc *15* To že jich píše do diskuse méně je jiná věc..přesto tuto diskusi denně přečte asi 60 lidí možná víc..
      • *1* ..Prdlačky.. !! .. ?? ..
        • *11*
      • přesná aktuální návštěvnost tohoto profilu Rychtáře je : Josef Rychtář
        1889
  • Luky1987
    Rychtář, Macura a taky Martucci jsou u mne tri šašci a kašpari nic jineho tečka. Nebejt nich, tak by Ivetka ješte žila i bulvár a novinári mužou za její sebevrazdu
    • Bohužel si Rychtáře vybrala sama,stejně tak si vybrala to,že včas neukončila kariéru a radši si neléčila závislosti..pak už bylo pozdě..za její smrt může Rychtář i to,že se nedokázala léčit a přiznat si,že není možné,tak žít..to přiznala tou sebevraždou místo aby se snažila včas léčit..po té Itálii měla poslední šanci se léčit...praskl jí vřeď,což je vážné..bohužel její reakce byla - budu vystupovat,vdám se za xxxxxx,nebudu psát za koho..místo aby se léčila..kdyby se skutečně léčila,možná by ještě žila 10 let..i když to si u ní už neumím představit..zcela objektivně od roku 2010 nebo 2011 už předváděla něco děsného..věčně opilá nebo pod léky,vystoupení byli čím dál horší..a všechno okolo taky..když si lidi mysleli,že si nemůže vybrat horšího než Pomejeho,tak se vytasila s Rychtářem..
  • je to fešák, gentleman a úspěšný podnikatel, proto tady na Josefa Rychtáře všichni nadávají. O Ivetu tady vůbec nejde. Je až moc velký frajer na české zasmrádlé poměry.
    • Krasavec a inteligentní k tomu to je přímo vražedná kombinace.Jeho gentlemanské chování k jeho první ženě ocenil i soud.Hlídací firma,která je téměř bez klientů je další jeho úspěch.Iveta v urně už mu taky neuteče na dovolenou.Jeden úspěch stíhá druhý.Jedno prvenství mu ale nikdo neupírá v tom je nepřekonatelný a těžko najde konkurenci i v letech budoucích a tím je titul PLAČKA ROKU.
  • Luky1987
    Ani se nedivím Ivetce, že skočila pod vlak, já kdybych mel pri sobe takové dva magori jako jsou Macura a Rychtář, tak tam skočím taky. Určite mi dá haha-franckajagrova mínus, ale mne je to jedno
    • Myslím,že o takových věcech se nepíše takhle..správná reakce není skočit pod vlak jen kvůli magorům...kdyby ještě byla psychicky a fyzicky v pořádku,tak se dávno zbavila Rychtáře sama..kdyby měl každý skákat jen kvůli magorům pod vlak,tak tam skočí každý druhý člověk..bohužel se vlivem dlouhodobého užívání alkoholu a léků dostala do totálně zbídačeného fyzického i psychického stavu..dokonce půl roku skoro nejedla,jelikož byla těmi léky přiotrávená..kdyby neskočila,tak umřela hlady na následky nadměrného užívání léků..ano pořád by to bylo lepší než to co udělala,ale umřela by brzo stejně..i díky Rychtářovi,který jí ty léky sháněl na internetu..
      • *8* Zase jste se kochal, pane doktore? Franckajagrova-haha, znalec lidské duše.
        *1* *1*
  • Nehodlám tady moralizovat diskutující jako to dělají ostatní..já nevím o vašich životech a vy nic nevíte o mém..téma je Rychtář,ne nekonečné urážky ostatních..
    • *5* franckajagrova-haha nehodlej a sklapni.
      *1*
  • Luky1987
    Ahoj Vero jsem rád, že už máš počítač opraven. haha-franckajagrovou nemá smysl komentovat
    • tebe taky ne *15* *15*
      • *11* haha AHA-troll, sklapni franckajagrova
        • nauč se česky *1* sklapni franckojagrova když už *15*
        • Ten prostě žije ve svém virtuálním světě a o skutečném životě ví h....Mám velmi dobrou kamarádku,skvělou mámu a dobrého člověka,který kde může pomůže.Tato má kamarádka, když jí zemřel otec,prohlásila,že je ráda,že je po něm.Jistě by ji spousta lidí za to odsoudila,jak je necitelná,musí otce ctít a podobné bláboly.Ale ne ti,kteří měli tu smůlu jejího otce poznat.Ještě dnes si uplivnu,když si na něj někdy vzpomenu.Píšu to tady jen jako ukázku toho,kam až mohou mezilidské a rodinné vztahy zajít.Ne vždy je všechno tak,jak to na první pohled vypadá.A nejvíc káží o morálce ti,kteří žádnou morálku nemají.
          • *4* Naprostý souhlas, mám podobnou zkušenost. Miluj bližního svého, ale po přízni řízni.
            *11*
  • Tak jsem zpět.Počítač opraven,ani to netrvalo dlouho.Koukám,že Pepek zase brečí do médií,pro změnu,že nikdo nechce urnu s jeho drahou.Źe by Arturovi nabídl obchod století?Výměnu starého Ivetina příbytku v Uhříněvsi,za její nový příbytek urnu?Se divím,že na tuto velkorysou nabídku Artur nepřistoupil.Nikdo vdovce nechápe.Přitom má srdce na dlani.Upřímné a nezištné úmysly.Štaidlovci mu stále hází klacky pod nohy.Přitom by dělal,zametače,zahradníka,uklízečku klidně zadarmo.
    • Mejdany by se odehrávaly pouze do 22 hodin,aby nerušil noční klid spoluobčanů,kteří pracují rukama.Například emeritní prostitutka v současné době státní zaměstnankyně a úctyhodná občanka Uhříněvsi.
      • *4* Vítej zpátky. Já teď bojuju s časem, ale občas za tebou a Lukym mrknu.
        Artur ví, kde máma odpočívá, co by dělal s Rytovou milovanou popelnicí? AHA nemá o čem psát. Se divím, že ho ten druhý syn nehodí do septiku a nezaleje betonem.
        *11*
        • Kterej druhej syn ? *15* Štaidla nebo Rychtáře ? V případě Rychtářových synů v obou případech jablko nepadlo daleko..oba po něm zdědili nízkou inteligenci..a nemyslím jen inteligenci na matiku a češtinu,ale i sociální inteligenci..jeden jako druhej..ušoun předstíral,jak se slušně chová k Ivetě a když byla polomrtvá v Itálii,tak jí pomlouval v tajné skupině..druhý si pro změnu v nevhodných chvílích neodpustil psát urážky nebo narážky na smrt Ivety..ani jeden se nechoval normálně..i člověk který někoho nemá rád,dokáže alespoň v den jeho pohřbu nebo v den výročí jeho smrti držet tlamu..
  • Luky1987
    Rychtář a Macura bez Ivetky nic neznamenaj, akorát velký kulový

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit