Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Pane Švec, tak jsi jdete za Rychtárem a podejte si s ním ruku, ste asi stejnej jako on a neurážejte mne a Vacátka
    • Ne že bych vám to přál,že vás někdo uráží,ale aspoň vidíte,jak to je nepříjemné..snad vás to poučí a co nechcete,aby vám dělali jiní nebudete dělat jim..tedy urážet..
  • Nakonec těch trestných činů i po smrti Ivety Rychtář napáchal daleko víc..např.opakovaně a přes zákaz kopal jámu na obří kříž,i když byl upozorněn,že kříž této velikosti nesmí stát tak blízko trati..dodnes však nebyl za nic z toho potrestán..pravděpodobně na ně něco ví..že to nechali jentak..stejně tak je podivné,že mu napsali v nemocnici neschopenku 2 dny po smrti Ivety,poté co nahrál,že byl napaden..ve skutečnosti byl s tím člověkem domluvený...jelikož se vůbec nebránil jako jindy a jen se nechal shodit na zem a k tomu to fotil jeho fotograf..
  • Důvod proč se dodnes nevyšetřilo,kdo posprejoval hrob strýce Rychtáře i celý hřbitov je jasný..Rychtář má dodnes kontakty,jelikož kdysi byl u policie v Říčanech..takže jemu a jeho kumpánům dodnes projde vše..
  • Vocatko a Luky jste Ko..ti nic víc
    • poté, co byl odejít z Prásku!, přišel o svého maskota Josefa. Také vdova Šárka dává přednost Turkovi z Blesku přesto, že jí Pája leze do zádele. Dokonce napsal, že všichni slušní lidé se musí křišťálovému Standovi omluvit, protože má ze z Plzně titul JUDr., "zabezpečil" rodinu líp než on,
      takže byl velmi dobrým tátou. Když nemůže "ovládat lůzu" coby špičkový kokokto-moderátor, šmejdí po osobnostech a kompenzuje záchvaty koprolálie,
      toureťák zhulenej.
    • pro Vacátka - tohle psal fakt někdo jiný než já *1*
  • To že si nechal urnu je jeho věc..urna už stejně není nic..jen popel..ale to že i rok po smrti Ivety vytahuje nahrávky do bulváru a fotky z léčebny,za to už by mo měli zažalovat !
  • Bohužel si myslím,že urnu s jejím popelem má opravdu Rychtář a neuloží ji do hrobu už z kapricu,aby nemohla rodina položit aspoň kytičku na její hrob.Znemožnili mu uspořádat cirkus místo pohřbu.Zapříčinili,že se všechny celebrity distancovaly účastnit toho tyátru,tak ať tím trpí.Ví,že to je to jediné,a pro rodinu nejbolestivější čím se jim může pomstít.Takže dál bude urnu ukazovat a citově vydírat její nejbližší.Je to zmetek,který nemá obdoby.
    • Že si nechá urnu řekl dávno před pohřbem..respektive řekl,že Iveta bude pohřbena do hrobu k jeho dědovi ! A pak dokonce nechal posprejovat hrob svého strýce a celý hřbitov,aby to vypadalo,že jsou chudinky a někdo jim zničil hrob..přitom ten hrob nebyl jeho,takže si to objednal,aby bylo o čem psát..
  • Luky1987
    Mela si Ivetka najít normálniho partnera, který by jí pomohl a mel jí rád a ne individua jako je Rychtár atd. tak by možná ješte žila. Byla dobrá zpevačka, jen mela smulu na chlapy bohužel
    • Časem se dostala do fáze,kdy kolem ní nikdo normální nebyl..
    • Luky, co říkáš na hokej? Nandali jsme jim, jen tak dál. Ze své praxe znám několik depresívně laděných osob, co nezvládali každodenní život. Čím urputněji šli za svým cílem, tím víc byli zoufalí z každého nezdaru, který je od jejich cíle vzdaloval. Dva z nich přežili čtyři sebevražedné pokusy, rozhodně ne demonstrativní, a dnes žijí celkem spokojený a vyrovnaný život, protože se jim podařilo získat nadhled a přestali být závislí na mínění druhých. Dalším třem nešťastníkům se sebevražda bohužel nakonec povedla, zvolili jistotu: expedici a umrznutí ve velehorách, skok z ll. poschodí na betonovou plochu a stejně jako Iveta, střet s vlakem. Ani Ivetiny pokusy nelze bagatelizovat, přežila je, protože tu měla ještě nějaké úkoly - nezletilého syna a nedořešený vztah se svými rodiči i sourozenci. Smůla byla její nízká sebeúcta, osamění, slabá vůle a různé berličky, a tak byla snadnou kořistí pro pochybné existence typu DM, ZM a nakonec JR a spol.
      • Luky1987
        Vacátko já hokej nesleduji a máš jinak pravdu Rychtár, Macura a Martucci jsou pochybné existence, které z Ivetkou jen manipulovali a využívali jí aby se vedle ní mohli zviditelnovat
      • *9* z jedenáctého poschodí
  • *9* Škoda, že vyšetřovatelka místo "dopisu na rozloučenou" nezabavila Rychtovi mobil i počítač a policie se nepátrala, proč šmíroval IB (zřejmě bez jejího souhlasu). Dovedu si představit, jak se těmito nahrávkami panických atak a dalších psychotických epizod bavili "milášek Pepa" s poskokem Standou i Ušounem. Rychtářova špiclovací firma bude po této reklamě nabízet službu, jak se za pár měsíců snadno a rychle zbavit nepohodlné manželky a ještě se stát placenou celebritou a vdovcem roku. Je mi záhadou, jak se zdecimovaná Iveta 29. 4. 2014 vzchopila. Po ránu šla k rybníku nakrmit kaššera s kaššenkama, naplánovala slavnostní večeři, namalovala obraz, napsala dopisy a poté nezvykle pomalou chůzí stihla vlak v 11.29. Mimochodem, proč souprava city Elefant v den ročního výročí zastavila v místě Ivetina tragického skonu? Zrovna, když Blesk s Rychtou a kladečem věnců Ušounem stepují u přemístěného pietního kříže č. 1 blíže k trati, a to vše za asistence policie? Co na to dráhy?
    *8* *7*
    • Jo, a v tom košíku nesla asi šišky pro kaššenky, které ještě ráno stihla vlastnoručně uhňácat s mladýma kopřivama.
      *8* *13*
      • Byla hyperaktivní.Neuměla odpočívat.Nikdo si nedokáže představit co toho musela stihnout.
        • Však Rychta zveřejnil její diář narvaný k prasknutí.Jsem zvědavá,kdy se s námi podělí o obsah urny.
          • Nepodělí, nevěřím, že v ní něco je. Urnu, hrob v Říčanech, kříže i tzv. poslední slova své prdelky vystavuje, aby provokoval Ivetinu rodinu. Štaidl mercedes i Arturův brácha nejsou žádná ořezávátka, a také nemají potřebu ventilovat, kde jsou Ivetiny ostatky skutečně uloženy. Stejně tak chytli skřeta pod krkem a ze dne na den vypakovali z baráku.
  • A já mám co říct a snažím se psát hlavně k tématu - tedy k Rychtářovi..Věře (asi je to Vacátko pod jiným jménem)se zřejmě lépe líbí,když tady stokrát Vacátko opakuje svoje nesmysly a útoky které nijak s tématem nesouvisí..
  • *2* Franckajagrova, musels to psát 8x? Vlahá prvomájová noc, lásky čas, a ty datluješ nesmysly doalelujá. To já mám docela jiné zážitky. Že tě Hudy zablokovala, víme. Nick franckajagrova je blokovám snad na všech diskuzích
    pro agresivní, urážlivé a oplzlé příspěvky. Proto neustále měníš (marně) přezdívky. Až se trochu prospíš, přečti si ty své protiřeči, je mi tě líto. Soustavně jsi upozorňován, že nemáš opisovat kdejaký blábol z bulváru, všem bohatě stačí přečíst to 1x! I ten Rychta strávil noc asi příjemněji než ty.
    *1* *1* *1*
    • Nech si svoje zážitky pro sebe nebo se nám udělá nevolno *15* Opravdu nemusíš jako Rychtář zveřejňovat,že tě pozvracela prostitutka..žádnou hudy neznám..
      • *1* Franckajagrova jsou císař, že si onikají? Kvůli svým mindrákům nemohou vidět nikoho šťastného a spokojeného? Hned plivou jed a síru, haha? Pokud vím, krom tebe a nás tří zdejší diskuzi navštěvuje Zápal, který si ve svých článcích několikrát přivlastnil Věřiny nebo i moje postřehy. Nevadí mi to, legrace není nikdy dost, ať se šíří třeba kanálem. Jinak tu šmejdí i ostatní dělníci bulváru, vč. samozvaného krále PN. Zápal mi z nich vadí nejmíň, jako jediný vzpomenul na Ivetu jako zpěvačku, ženu, matku, utrápenou lidskou bytost... O kašparech a darmošlapech kolem Rychty včetně píše, jak si zaslouží. Nemá potřebu o jejich přízeň svádět boj jako Novotný s Turkem.
    • Já si za celou dobu nevšimla Vacátko,že bys hájil Rychtáře.Asi si budu muset nechat napsat brýle,abych lépe viděla.Právě ti,kteří nemají světu co říci a nabídnout jsou největší grafomani.Tvé příspěvky mají vtip.U Lukyho respektuji,že měl Ivetu rád bez výhrad k jejím vzláštnostem.Jen bůůůvol tady píše bezduché,bezvtipné,nicneříkající ,hloupé příspěvky a ještě by chtěl,aby to četl co největší počet čtenářů.Unudili by se k smrti.Stejně jako my.Kdyby si raději hledal práci grafoman.
      • *3* To bude tím, že paranoici vidí věci, které se odehrávají pouze v jejich hlavě. Mají pocit, že je neustále všichni pronásledují a proto se musí skrývat pomocí dalších identit, své perverzní představy promítají do domnělých nepřátel, což jsou prakticky všichni ostatní.
        *8* *13*
        • Buď má papíry na hlavu,nebo je nezaměstnatelný nepřispůsobivý.Jinak si neumím představit tu 24hodinovou hlídku co kde,kdo napsal,aby nejpozději do hodiny vystartoval,jak čertík z krabičky.Odmlčí se pouze,když si potřebuje promyslet,čím by nás zdrtil,ale ani to mu nejde.To je k vzteku. *2*
          • Možná má pár peněz za tu nonstop hlídku a provokování. Všichni, co klikají na "zaručené bulvární pecky, ze kterých mrazí", by si měli nainstalovat adblock, ušetří spoustu času a podobných vykuků ubude. Takový týpek mě nikdy nerozhodí. Ať si mínusuje, opisuje, vymýšlí nové přezdívky, zbožňuje
            králíčka-bobečka i gigola. Ať se třeba pasuje na vlezlého krále internetového drbání a zastánce bývalých Rychtových manželek proti jejich vůli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit